Jõulud

LASTEFOND: loobu tarbetu jõulukingi tegemisest, toeta hoopis haigete laste ravi! (19)

Toimetas Sirje Maasikamäe, 26. november 2018, 11:10
Ära kuluta raha mõttetutele jõulukinkidele, vaid toeta parem haigeid lapsi. Foto: Pexels
SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond kutsub inimesi ja ettevõtteid üles loobuma tarbetute jõulukingituste tegemisest. Selle asemel võiks teha annetuse või soetada heategevusliku toote.

Lastefond on üle-eestiline lastehaigla juures tegutsev heategevusorganisatsioon, mis on 18 tegutsemisaasta jooksul toetanud annetajate abiga haiglatele seadmete soetamist, arstide ja teiste erialaspetsialistide täiendkoolitusi ning tuhandeid eriravi või -hooldust vajavaid lapsi ja nende peresid. 

Lastefondi vahendusel saab toetada konkreetset südamelähedast projekti või abivajajat või teha üldannetuse. Kõik Lastefondi toetusprojektid leiab fondi kodulehel https://www.lastefond.ee/toetame/.

Koos annetusega on võimalik soetada heategevuslik e-jõulukaart või kinkekiri, mis annab saajale teada, et talle on kingitud haigeid lapsi abistav heategu. 

Lisaks saab fondi kaudu abivajajaid aidata soetades heategevusliku jõulukaardi, mille sel aastal illustreeris kunstnik Kamille Saabre.

Samal teemal

SA TÜ Kliinikumi Lastefond on üks vanimaid ja suuremaid üle-eestilisi lastehaiglate juures tegutsevaid heategevusorganisatsioone, mis on alates 2000. aastast annetajate abiga toetanud erinevatele haiglatele seadmete soetamist ning eriravi või -hooldust vajavaid lapsi ja nende peresid kokku ligi nelja ja poole miljoni euroga.

Lastefondi vahendusel on võimalik hakata püsiannetajaks (https://www.lastefond.ee/pusiannetus/vormista-pusiannetus/).

Toetuse taotlemiseks või abivajajatest teada andmiseks palume kirjutada e-posti aadressil info@lastefond.ee.

19 KOMMENTAARI

s
sel aastal ei mõista 10. detsember 2018, 10:37
Lastefond teeb kahtlemata väga vajalikku tööd ja inimestel peabki olema võimalik toetada erinevaid abistavaid fonde või asutusi, kui neil on selline s...
(loe edasi)
l
lõpeta ära 10. detsember 2018, 10:30
Tuhanded lapsed saavad iga päev arstiabi ja seda täitsa tasuta ehk siis riik maksab. Ei jää ühelegi lapsele pimesooleoperatsioon tegemata ega kopsupõl...
(loe edasi)
Loe kõiki (19)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee