Eesti uudised

Tundmatuna maetud eestlasi jääb aina vähemaks

Politsei saab aasta-aastalt rohkem teateid kadunud inimestest

Kristjan Väli, 26. november 2018 06:56

12 KOMMENTAARI

a
Aga palun, mine. Seda ei peaks aga nii tegema, et omastele ei anna teada, et nüüd kaon. Tee spontaan/ 27. november 2018 08:35
k
Kas Andres/ 26. november 2018 11:28
paneb "rattaid", või istub nõela otsas?
e
e. / 26. november 2018 11:17
Kui ka lühikese sõnumi saadad, ikkagi algab paanika. Sest reeglina ei mõista pereliikmed su spontaanset privaatsusevajadust. Nad ei saa sust aru, tahaks pärida, pärida, urgitseda. Aga hinge laialilaotamine ja lahkumisvajadus on täitsa vastandlikud soovid.
h
hoiatus eesti noortele!/ 26. november 2018 11:10
Kõikidest meelitustest hoolimata, ärge mitte iialgi astuge Eestis põranda all asuvasse kremli trollivabrikusse palgalise kommenteerijana tööle. Kui Te sellest põrgust ükskord lahkuda soovite, siis oled ka sina nende 4000 kadunu-lahkunu hulgas.
k
kaovad jah/ 26. november 2018 11:08
ja veel rohkem. kui statistika näitab, et iga kuues põeb depressiooni.
t
to rohkem/ 26. november 2018 10:46
mis sa ajad, kui juba mõelnud oled, siis pole ka ju spontanne, nagu võidad, et pole siis, kui teada annad. anna siis juba ette teada, et kui kunagi juhtub, et oled eemal, siis teised teaksid. pealegi ka spontaanselt bussi istudes, võib ühele saata sõnumi ja seejärel telefoni välja lülitada. seega on sinu jutt puhas loba.
t
to teisalt/ 26. november 2018 10:43
selgeltnägijaid ei ole olemas, on petised ja uIIikesed, kes neid usuvad televisiooni kaasabil lollitamise tõttu. sellepärast nad ei saagi reaalselt midagi leida, saavad ainult ajada möqa, et see vaim ütles nii ja see ütles na, sest seda ei saa keegi kontrollida, kui ta kala näoga valetab.
t
to teisalt/ 26. november 2018 10:43
selgeltnägijaid ei ole olemas, on petised ja uIIikesed, kes neid usuvad televisiooni kaasabil lollitamise tõttu. sellepärast nad ei saagi reaalselt midagi leida, saavad ainult ajada möqa, et see vaim ütles nii ja see ütles na, sest seda ei saa keegi kontrollida, kui ta kala näoga valetab.

a
andresele/ 26. november 2018 10:41
palun ära aja oma rumalusi siin suust välja.
a
Andres/ 26. november 2018 10:31
On inimesi kes on osutunud valituteks, need viiakse siit ära mujale, et uut elu alustada. Teadjamad inimesed on rääkinud, et meid jälgitakse. Valitakse õiged välja ja nad jäävadki teadmata kadunuks. Tean eestis inimest kes on ümber veenuse tundmatu lendava objektiga lennanud. Samamoodi nagu meid on kunagi siia toodud, siis nüüd viiakse ka siit ära.
t
teisalt/ 26. november 2018 10:21
Ometi on meil palju selgeltnägijaid, ka naaberriikides. Kuidas nad ei suuda näha ja otsida kadunud inimesi.Väga kurb.
n
Nojah/ 26. november 2018 09:29
Siin on asi lihtne. Poolkinnistest lastekodudest, internaatkoolidest, vanadekodudest jne. välja jalutanud elanikud kuulutatakse kadunuteks ja registreeritaksegi nii politseis. Tegelikkuses jalutavad nad paari päeva pärast enamasti tagasi. Sama lugu vanglast puhkusele lastud kinnipeetavatega, kes tagasituleku tärminiks kaineks pole saanud.
r
rohkem/ 26. november 2018 08:14
Teateid võib rohkem ju olla, aga kui palju neist on paanikad, kus tegelikult sai telefoni aku tühjaks või inimene lihtsalt ei vasta telefonile? Mitte kunagi varem ei ole me olnud teistele nii kergelt kättesaadavad ja seega on tõusnud ka tundlikkus, kui keegi meie jaoks "kadunud" on. Olen ausalt mõelnud ka vahepeal, et tahaks mingid hetked olla üksi. Just see, et istuks spontaanselt suvalise bussi peale ja läheks kuskile omaette. Lõikaks end maailmast ära. Aga kujutan juba ette, mis paanikat see mõnes esile kutsuks. Kui aga neist plaanidest kellelegi rääkida, ei oleks need ju spontaansed teod

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee