Maailm

Hillary Clintonit herpesega võrrelnud naine vabandas (10)

Toimetas Kristjan Väli, 24. november 2018, 13:50
Hillary Clinton.Foto: PantherMedia/Scanpix
Ameerika telekanali Fox uudistesaates Hillary Clintonit herpesega võrrelnud Anna Paulina vabandas, vahendab uudistekanal USA Today.

"Tehnilistel põhjusel läksin ma eetrisse valel ajal, misõttu tekkis segadus, millest omakorda sündis mu ebaharilik ja ebaprofessionaalne nali," vabandas Anna Paulina reedel. "Mul on väga kahju Foxi uudistesaate ja kõigi vaatajate ees," tunnistas ta avameelselt sotsiaalmeedias.

Neljapäeval eetris olnud Foxi uudistesaates tuli teemaks ligi kaks aastat vana süüdistus, mille kohaselt kasutas Hillary Clinton riigisekretärina olles asjaamiseks selleks mitteotstarbelist e-posti serverit. Juhtumit uuris ka FBI, ent rikkumist ei leinud.

Kui Foxi uudistesaate juht Rick Leventhal väljendas imestust, et ikka veel ületab Clintoni e-posti teema uudistekünnise, siis ütles Anna Paulina, et Hillary Clinton on nagu herpes ja ta lihtsalt ei kao ära.

Anna Paulina oleks pidanud kommentari andma Kesk-Ameerikast Ühendriikide poole suunduva migrandikaravani kohta, ent ta sattus eetrisse valel hetkel.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee