Eesti uudised

Kui Raivo E. Tamm pürgib riigikogusse, siis mis saab "Õnne 13" Allanist? (53)

Aigi Viira, 23. november 2018 19:15
SAAKS JÄTKATA: Raivo E. Tamm usub, et saaks ka riigikogusse valituna jätkata „Õnne 13“ sarjas Allan Petersoni mängimist. Foto on tehtud seriaali võtetel tänavu sügisel.Foto: Tiina Kõrtsini

Kolm aastat tagasi astus ETV menusarja „Õnne 13“ vastne stsenarist Andra Teede kolinal ämbrisse: kirjutas sarja sisse riigikogu valimistel kandideeriva poliitikust näitleja Indrek Saare tegelaskuju Raimi. „See oli nii kohutav viga meie kõigi poolt. Mul on tegelikult hästi hea meel, et valimised on läbi, ja kindlasti järgmistel valimistel teen ma endale nimekirja, panen seinale ja teen selle asja endale selgeks,” rääkis Teede toona Vikerraadiole. Nüüd on stsenaristil põhjust riputada seinale plakat Raivo E. Tamme nimega, kes kehastab menusarjas Allan Petersoni.

Palju pahandust tekitanud juhtumi järel ütles stsenarist Andra Teede, et säärast skandaali, nagu järgnes poliitik Indrek Saare seriaali kirjutamisele enne valimisi, ei osanud keegi oodata. Saar ise küll eitas rahvustelevisiooni menusarjas ülesastumise poliitilist tagamõtet: „Mina ei planeeri „Õnne 13“ stsenaariumi, seda peate küsima teiste käest, kuidas neile sattusin.”

Siiski kasutas Saar stsenaristi möödalasu uhkelt ära. Tookord korraldas ta veebruari algul Pärnu eakatega kohtumise, kus pajatas Õnne tänava elust ja päris elust. Esinemisele võttis Saar kaasa abikaasa ja sarjakolleegi Ülle Lichtfeldti. Üritus jättis mulje sarja menu kasutamisest valimiskampaanias. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

23.11.2018
Isamaaliidus riigikokku kandideeriv Raivo E. Tamm ERR-i sarjadest kõrvale ei jäeta
23.11.2018
Raivo E. Tamm kandideerib Isamaa nimekirjas riigikogusse

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee