Kingiidee | Sisuturundus

Jõulupidude hooaega mine valgete hammastega – ilusa naeratuse võib saada juba 21 minutiga! 

Pearlsmile, 26. november 2018, 12:50
Jõulud on pidude periood – kas poleks mitte tore minna sellele vastu säravalt valge naeratusega? Just sellist võimalust pakub SmileStuudio, mis on Pearlsmile'i hammaste valgendamise tehnoloogia esindaja Tallinna kesklinnas. 

Pearlsmile’i puhul on tegemist Saksamaa tehnoloogiaga ning kõik salongid olenemata riigist ja linnast näevad sarnased välja. „See protseduur on hea alternatiiv inimestele, kes ei taha arstikabineti agressiivsemat hammaste valgendamist ja kardavad, et hambad muutuvad peale valgendamist tundlikuks. Kasutatavas geelis on peroksiidi kogus alla 0,1% ning see teeb koostööd külma LED-valgusega,“ selgitab Pearlsmile’i hambaspetsialist Jelena. Lisaks on protseduur tundlike hammaste jaoks valutu, 100% ohutu hambaemalile ja igemetele ning tulemus alati koheselt näha.  

Pärast valgendamist on tulemus silmnähtav – hambad lähevad valgemaks kolm kuni üheksa tooni.

Pearlsmile hammaste valgendamine on 100% kosmeetiline protseduurmis ei vaja keerulist meditsiinilist tehnikat. Seetõttu saab protseduuri väga konkurentsivõimelise hinna eest: alates 49 eurost. Ostes mitme korra paketi, lähevad hinnad veelgi soodsamaks! Vaata täpsemalt SIIT!

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee