Eesti uudised

Contra avab luulevõistluse ja sooritab järjekordse inimkatse – 10 000 meetrit uuel staadionil! 

Ohtuleht.ee, 23. november 2018 07:21
MARGUS KONNULA,Foto: Aldo Luud
Sel reedel korraldab Võnnu Keskkool esimest korda Tartumaa ajaloos maakondliku algklasside luulekonkurssi, mille peateemaks „Minu pere ja muud loomad“. Žüriid tuleb juhtima paljude lemmik Margus Konnula ehk Contra, kes pika päeva kulminatsiooniks jookseb koos koolidirektor Valdek Rohtmaga uuel kooli staadionil 10 000 meetri rekordi.

Contra on kirgliku spordimehena lubanud peale maakondlikku luulekonkurssi ühendada poeesia ja kehakultuuri, et hiljuti valminud staadionil koos direktoriga joosta 10 000 meetrit. Antud distantsi läbimine on uuel staadionil esmakordne, seega tipneb sündmus staadioni rekordiga.

Võnnu on rikkaliku kultuurilooga paik ja Võnnu keskkool on liitunud liikuma kutsuvate koolide võrgustikuga propageerides aktiivse eluviisi viljelemist ning väärtustab kõrgelt põhimõtet – terves kehas terve vaim.

„Võnnu Keskkoolil koostöös Võnnu Kultuurimajaga on au luulekonkurssi korraldada ja homseid superstaare vastu võtta. Tartumaa parimatest parimad on täna siin ja kindlasti oleks meie kandi suur sulemees Gustav Suits väga rõõmus!“

„Loodan, et esinejad lasevad looma endast välja.“ ootab luulelemb Margus Konnula etteasteid. Teemale mõeldes tärkas luuletajal kohe üks vaimusünnitis:

„Tahan võtta
lemmikloomaks
endale luukere
aga miks on selle vastu
kogu meie pere?“