Maailm

Naine tappis oma peigmehe ja serveeris temast vaaritatud toitu võõrtöölistele (4)

Toimetas Greete Kõrvits, 22. november 2018 19:38
FUHH: umbes sellise väljanägemise, kuid MITTE sama sisuga rooga pakkus naine ehitusel toimetanud pakistanlasteleFoto: PantherMedia/Scanpix
Araabia Ühendemiraatide prokurörid süüdistavad Maroko päritolu naist tolle poiss-sõbra tapmises ja mehe maistest jäänustest valmistatud toidu serveerimises Pakistanist pärit töölistele.

30ndates eluaastates naine tappis oma poiss-sõbra kolm kuud tagasi, kirjutab BBC. Kuritegu tuli avalikuks siis, kui ohvri vend avastas naise mikserikannust inimese hamba.

Pole teada, mis vahendite ja meetodiga naine mehe ära tappis, kuid mehe maistest jäänustest valmistas ta traditsioonilise araabiapärase roa riisist ja lihast (midagi pilafilaadset). Selle viis ta seejärel lähedal kerkiva uusehitise juurde, kus töötasid Pakistani päritolu võõrtöölised. Ehitajad võtsid pakutud toidu hea meelega vastu.

Ohvri vend läks naisele mõned päevad hiljem külla ja uuris, kuhu mees kadus. Naine valetas esialgu, et nad läksid tülli ja ta ajas mehe lihtsalt kodunt minema ega tea, mis temast edasi sai. Siis avastas külaline kannust hamba, kougitses selle salaja välja, viis politseisse ning selguski, et see kuulus tema kadunud vennale.

Kahtlusalune ootab praegu vanglas kohtuprotsessi algust ning temaga viidi läbi mitu vaimse tervise seisundit hindavat testi.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee