Valgusteid võib jaotada nii funktsionaalseteks kui ka dekoratiivseteks. Õigel valgustusel on suurepärane omadus muuta tuba nii rõõmsaks, hubaseks kui sensuaalseks. Seetõttu on mõistlik valida tuppa mitu valgusallikat, et saaksid erinevate tujudega mängida. Loomulikult on tähtis roll ka dekoratiivsusel, sest stiilne valgusti teeb kodu põnevaks. 

Livingest, mis pakub suurt hulka põnevaid valgusteid, omab koostööpartneritena disainereid erinevatest Euroopa riikidest, näiteks Hispaaniast, Saksamaalt ja Poolast.

Hetkel on kõige suurema tootevalikuga modernsed klaasist puhutud valgustid just Sotto Luce firmalt. Tegemist on Poola ettevõttega, mis on edukalt tegutsenud juba 10 aastat.

Bulb Attacki valgustid, mis tulevad samuti Poolast, on oma disainilt lihtsad ja funktsionaalsed. Eesmärgiks on valmistada käsitsi kaunistatud ja kokku pandud valgusteid, mis sobivad nii kaasaegsesse kui ka klassikalisesse ruumi.

Hispaaniast pärit LZF on tegutsenud juba 25 aastat. Ettevõte kasutab oma valgustite tootmiseks puitu, et hoida loodust ja tagada jätkusuutlikkus. Kuna valgustid on puidust, näevad nad põnevad välja ning on iga kodu unikaalseks pärliks.

Ka Maytoni valgustite valikust leiab midagi igale maitsele – uhketest lühtritest kuni tänapäevaste minimalistlike joontega valgustiteni.

Nii et miks mitte kinkida sel aastal iseendale või lähedasele jõuludeks hoopiski ilus ja praktiline valgusti?

Livingesti soovitus! Lahe valgusti SEINALE või minimalistlik LAUALAMP kirjutuslauale!

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee