Eesti uudised

Maruvihane Omniva klient: ma läheks sinna ku**** sorteerimiskeskusesse kohale ja sõimaks nad kõik läbi!

Silja Ratt, 22. november 2018 16:10

190 KOMMENTAARI

l
Liia/ 26. märts 2019 10:01
See on tüüpiline, pakk on Omniva sorteerimiskeskuses saaja nimega vastu võetud, kuid edasi sealt ei lähe kunagi. Omniva käsib paki saatjal hakata tegelema oma paki otsimisega ja las teeb Omnivale ametliku päringu ja pla pla plaa. Mul sama kogemus 2019 jaanuaris.
j
Jane/ 25. november 2018 13:25
Igal võimalusel väldin Omnivaga saatmist. USAst tuleb pakk (ekspresspakk, mille eest on rohkem makstud) 3 päevaga ja Eestis rändab pakk mööda erinevaid sorteerimiskeskuseid 5 päeva! Ja see on aastaid sedasi. Seal ei ole midagi pistmist kolimisega. Lisaks seisis samamoodi Kiisa pakiautomaadis minu pakk. Sugulane unustas käekoti minu juurde. Tahtsin Tartusse saata. 3 päeva seisis. Palusin, et keegi tuleks teeks kapi lahti, et saan Kiisalt kätte ja viin Tallinnasse Smartposti automaati. Seepeale viidi mu pakk sorteerimiskeskusesse ja suunati uuesti Kiisale tagasi. Nullmõtlemisega inimesed.
i
Ilon/ 25. november 2018 09:10
Ei tea kasutan Omniva teenust ja pidevalt...ei ole probleeme olnud..ju siis on vedanud..
i
Ilon/ 25. november 2018 09:10
Ei tea kasutan Omniva teenust ja pidevalt...ei ole probleeme olnud..ju siis on vedanud..
u
Urmas/ 23. november 2018 18:20
Ta sõimataks töötajate poolt ise läbi ja heal juhul kutsutaks turvafirma ja politsei, halvemal juhul saaks kohapeal peksa ja visataks uksest välja. Pärast öeldakse, et ründas ja tuli ise kallale!
q
Q./ 23. november 2018 16:04
Kes on süüdi? Ikka kilent. et ta koormab omnivat oma saadetistega.
m
manager/ 23. november 2018 13:58
Ma arvan, et keskuses sõimamine ei anna midagi. Reatöötaja pole süüdi. Otsused tehakse ikka kõrgemal ja seal peaks sõimama.
m
Mulk/ 23. november 2018 13:37
Pakki saadan ainult smartpostiga või Cargoga

o
olukorrast/ 23. november 2018 12:33
Iga uus juht tahab midagi muuta ja nii ollakse pidevates mõttetutes muudatustes, et lihtsalt ühel hetkel enam ei suuda. Kui ollakse enne jõule suudetud oma kvalifitseeritud kaadrist vabaneda, siis kaastunne neile, kes veel on alles. Mis puutub lisatööjõudu, siis soovitaks Omnival oma endised töötajad üles otsida, suhelda nendega inimese kombel ja paluda neid appi, oleks vähemalt kogenud tegijad.
o
olukorrast/ 23. november 2018 12:28
Omnivas toimub ka selline värk, et kogenud kaader ja staazikad inimesed on lihtsalt vallandatud või siis elu nii põrguks tehtud, et lahkuvad ise ja sugugi mitte iga kord palga pärast. Selle asemel, et lastaks inimestel tööd teha, toimuvad mingid mõttetud koosolekud, kus mämmerdatakse samu teemasid nädalast nädalasse, kuid tulemusi ei ole. Kui olid veel jalgsi kirjakandjad, siis asi enam- vähem toimis, iga kirjakandja tundis oma piirkonda ja inimesi, olid kogemused, oli missioonitunne. Kui Eesti Postist sai Omniva, algas ka tööinimeste mõnitamine. Pidevalt midagi muudetakse, juhid vahetuvad...
p
Pööriöölane/ 23. november 2018 11:18
Vedas Sul! Mul tuli USA-st 8 kuud! Oli veel ümbris õlist ka läbi imbunud. Ju siis veeti naftatankeriga! Õnneks sisu oli rikkumata.
p
Pööriöölane/ 23. november 2018 11:13
Teades natuke seda süsteemi, ütlen, et sõimata tuleb neid käparditest juhte, kelle tõttu on kogu süsteem ligadi-logadi. Töölised saavad närust palka, samal ajal aga suurendatakse pidevalt nende töökoormust ja antakse uusi kohustusi. See kõik tekitab lõpuks töölistes tüdimuse ja lootusetuse tunde. Ja enamus töölistest on seal häda sunnil. Nad on kas kehva keeleoskusega või siis liiga vanad, et kuhugi mujale, tööle kandideerida. Aga või siis üldse ükski riigifirma on kunagi normaalselt töötanud. Ja eks ka OMNIVA juhtidest ole paljud lihtsalt "sotsiaalsel töökohal".tänu onupojapoliitikale.
p
Priit/ 23. november 2018 10:38
Smart-iga pole probleeme olnud. Siin aga ka näiteks E-poed ei tee oma tööd, kui lisada juurde. Ma tellin teiselt poolt maakera pakke ja need jõuavad kiiremini kohale, kui mõnest eesti e-poest tellides, mille nime ma ei maini igaks juhuks.
h
Haidi Sepp/ 23. november 2018 10:10
Olin aastaid (nüüd juba üle 10 aasta) vaid itella (smartpost) teenuse kasutaja. Kuna töötan kaupluses, kus itella postkastid on kauplusega samas majas, oli iga ilmaga ja igal mulle sobival ajal võimalik saadetist välja võtta ja kunagi polnud mitte ühtki probleemi. Millegipärast aga pärast seda kui kaupluse välisseinale ilmusid omniva postkastid, pole mul enam valikuvõimalust ja olen sunnitud kasutama omniva teenust. Miks see nii on? Miks on omniva ahminud endale rohkem kui teenindada jõuab? Olen juba ammu seda küsida tahtnud.
n
Njahh/ 23. november 2018 10:02
v
varudiparun/ 23. november 2018 10:01
Tallinnast Rakverre nädal aega?Jala saab ka kiiremini!Häbi.

v
vaesusjuht/ 23. november 2018 09:57
Asi on ju selles, et 4 ja euro eest on ISETEENINDUS. St, et kel huvi seal kangesti tasuta tööd teha, läheb ISE ja sorteerib oma pakikesed. ulmte tegelikult kui nii mõelda - tänaselgi päeval
m
mnk/ 23. november 2018 09:33
Tellisin Inglismaalt e-poest, kaup oleks pidanud nädalaga kohal olema (varem vähemlt sellise ajaga tuli). Kui oli üle kahe nädala möödas, hakkasin Omnivasse helistama ja muidugi ei teadnud nemad midagi. Kurtsin siis müüjale, et selline jama - müüja vastas, et kurb lugu aga pole hullu, paneme kohe asenduspaki teele! Sain kolme nädala pärast asenduspaki kätte. Läks veel kuu mööda ja ülla-ülla - jõudis mu algne pakk ka kohale! Täiesti uskumatu, kuskohas see Omniva mu pakki soojendas kaks kuud???!!! Kui mul on endal võimalik valida, kellega pakki saada siis Omnivat ma loomulikult ei vali :D
h
heli/ 23. november 2018 09:27
saatsin üliõpilasest lapsele järskude ilmade jahenemisel talvejope ja see oli pikalt teel, lisaks ei olnud seda võimalik märgitud sihtkohast kätte saada vaid pidi keskuse kaudu mitu päeva mööda Tallinna taga ajama,tekkinud segaduste tõttu ja oma talvesaabaste kättesaamiseks pidin poolteist tundi pakiautomaadi juures külma ja tuulise ilmaga elavas järjekorras paki kättesaamist ootama kusjuures paki saabumisest teatavas sõnumis ei informeeritud sellest ja polnud valmis selliseks külmetamiseks niigi juba haige olles. Kindlasti ei kasuta seda teenust enam kui on võimalik valida
u
Uuno/ 23. november 2018 09:25
Pentsik on see, et 3000km liigub pakk pmst 3 tööpäevaga, aga Pallastist mulle koju, mis on umbes 1,5km, 4-5 päeva. Tellitud kulleriga ukseni, aga päevi hiljem tuleb teade, et minge postkontorisse ise järele.
s
SUPER/ 23. november 2018 09:23
Saatsin mõni kuu tagasi Õhtulehele pika loo Omnivaga kirjavahetusest kus oli tegu lihtsalt paki teadete edastamisega tegu ja kättesaamise võimaluse võimatuks tegemisest nendepoolt ühes suures alevikus postkontorist.. Tõenäoliselt on Omnivas veel reformikants paigal, kes soovis erastada Omniva ja seepärast üldist teenindust vähendada. Samas uue juurutamine kolimisega Rukki teele, on nüüd segadus ja sel pole momendil praeguse valitsusega midagi pistmist, ju saadetised pendeldavadki Pallasti peamaja ja Rukki tee keskuse vahel.
j
23. november 2018 09:13
Just! Kasutage Smarti või DPD pakiautomaati ja ei mingeid probleeme.
m
Max/ 23. november 2018 09:10
Olen väga pettunud omnivas see, et pakid ei tule õigeaegselt kohale on juba seda enam mõjutab see meie ettevõet. Ei teamis riigist minu kaks pakki tulevad. Juba nädal aega. Pärnust ja Tartust. Huvitav kas me tõesti olem sellises ürgajastus, et ei suudeta paari päevaga vedada isei päevaga.
n
Nahk/ 23. november 2018 09:03
See on ju riigi ettevõtte. Seal on kõik pees nagu igal pool mujal riigiasutustes. Need ju sõltuvad poliitilistest tõmbetuultest nii palju, et kvaliteet on teisejärguline.

n
Nahk/ 23. november 2018 09:03
See on ju riigi ettevõtte. Seal on kõik pees nagu igal pool mujal riigiasutustes. Need ju sõltuvad poliitilistest tõmbetuultest nii palju, et kvaliteet on teisejärguline.
y
YK/ 23. november 2018 08:51
Ka esineb Omnival pakkide kadumist. Ja klient ei saa mitte midagi teha ka, isegi mitte kuskil pole sorteerimisleskuae telefone. Paki jälgimine näitas et pakk pn sorteerimiskeskuaes, aga siiani pole see kohale jõudnud ja seda juba kuskil märtsi kuust saadik. Ikka väga kaua sorteerivad.
t
Tk/ 23. november 2018 08:13
See ikka väga haige mis toimub... Tallinnast Otepääle tuli pakk 4 päeva.... Valmerast Otepääle pole nädalaga midagi juhtunud.... Mõtetu ettevõtmine!!!
m
mhmh/ 23. november 2018 08:12
Ja on jama ka postipaki automaatidega, väike pakk pannakse suurde kasti ja 2.89 eest maksad lambist 3.89. See on väga tore kui saadetis maksab vähem kui postikulu. Eriti kui pole sellise summaga arvestanud
m
Mati/ 23. november 2018 08:00
Tellisin ka kunagi ühest poest kaupa, saadeti Omnivaga ja...... Saadetis ringles ühest postkontorist teise. aga ooteaeg ja ootajal saamata jäänud tulu ( jah tulu kuna tegemist oli veoauto osaga). Lõpuks oleks saanud pretensiooni esitaja vaid müüja. Müüja pani minu ostetud kauba õigeaegselt teele aga....
m
Mileina/ 23. november 2018 07:52
Ka mina olen oodanud pakke kaua.Jutt,,järgmisest päevast,,on liialdatud.Ikka ja jälle ootad4-5 päeva,ka minu viimane pakk pole kohale jüudnud.Tihti on ka nii,et pakiautomaadid on seest väga mustad,tolmused,kas neid puhastataksegi??Juhus oli,kui pakk oli niiske,rebenenud,küsimuse peale jäeti vastys omale,pidid uurima asja ja nii ta,,uurimiseks,,jäigi.Nüüdsest olen hakanud kasutama SMART-posti,tõesti,palju kiirem ja ka pakid kuivad ja aparaadid sees puhtad!!OMNIVA-võtke eeskuju oma konkurendilt!!
m
Maria/ 23. november 2018 07:45
Palun tellige oma asjad mõnda teise postipaki automaati. See on esiteks teile kasulik ja teiseks - las mõtlevad, mida nad valesti teevad. Mul samuti kahe viimase pakiga sama jama ja mõtlesin et vastan neile samaga - vot lasengi mujale saata.
s
Seosetu mõla/ 23. november 2018 07:26
Ilmselgelt pole te artiklit põhjalikult läbi lugenud ja ega neid pakendeid saadeta metsaalla vaid inimestele. Metsaalla viiakse tavaliselt muu kola, pakkidel on enamasti nimed peal ja metsaalla neid visata oleks karu teene endale. Pean mainima, et isiklikult olen ka kohutavalt häiritud reostatud metsaalustest, kuid praegusel hetkel ei olnud see artikli teema. Euroopas keelati hiljuti päris paljude plastmass toodete müümine ja tootmine, esialgu tootmine. Loodan, et see rahustab teid....

a
Anne/ 23. november 2018 07:25
Siis tuleb omad asjad kaasa võtta kohe mitte hiljem iriseda 😊
e
ee/ 23. november 2018 06:35
peab olema mingi valik, et mitte läbi Omniva pakid saada.
V
..../ 23. november 2018 06:25
Viimased 5 aastat on omnival jamad. ajagu see onuke mujal oma jama.
v
Varja/ 23. november 2018 03:24
Tegelikult pidi see sorteerimiskeskus elektroonikat täis olema, ainult et muulastest töötajad ju ei jaga sellest midagi, olgu, et meie ministrite sõnul neil puha kõrgharidus jne. Need on alles õied, viljad hakkavad tulema.
v
Varja/ 23. november 2018 03:24
Tegelikult pidi see sorteerimiskeskus elektroonikat täis olema, ainult et muulastest töötajad ju ei jaga sellest midagi, olgu, et meie ministrite sõnul neil puha kõrgharidus jne. Need on alles õied, viljad hakkavad tulema.
v
Varja/ 23. november 2018 03:24
Tegelikult pidi see sorteerimiskeskus elektroonikat täis olema, ainult et muulastest töötajad ju ei jaga sellest midagi, olgu, et meie ministrite sõnul neil puha kõrgharidus jne. Need on alles õied, viljad hakkavad tulema.
k
Kiitus tudengile/ 23. november 2018 00:45
Võttis julguse teema suureks puhuda ja Omniva kitsakohti tuleb uksest kui aknast! Olen minagi olnud pisipakkide tellija Hiinast, paraku sel aastal esmakordselt 2 kaduma läinud, kuigi rahvusvaheline trasseering näitas Eestisse saabumist. Helistamised, meilid tulemuseni ei viinud. Samas riigimeedias näidatakse töövõite nn keelatud ainete avastamistest - kas sinna kulubki ca nädal, mis lisandub teekonnale Eesti pealt? Kas mitte polnud ntx USAs postisaadetise kadumine (vargus) föderaalkuritegu? Nojah, sel juhul 4 eur/h ei tuleks keegi tööle. Aga automaatide asemel kasutage klienditeenindajaid ...
o
Ori/ 23. november 2018 00:23
Eestis ja Soomes on sinu arvutuse järgi orjanduslik kord, sest mitte kummaski riigis ei maksta töölistele sellist palka kuus nagu sina mainisid

v
Viska/ 23. november 2018 00:20
Siin tundud just sina see si.t.a.viskaja olevat. Laudas loobitakse ehk hanguga, sa heidad suuga ja kirjutades.
a
Aio/ 23. november 2018 00:12
mina ootan igal teisipäeval ja reedel ajalehte, mida peavad mulle tooma Omniva posijüngrid. Aga, tuuakse kolmapäeval ja esmaspäeval, või ei toodagi. Ja nii juba aastaid. Helistan ja kirjutan. Lubatakse helget tulevikku, aga ei miskit. See asutus on tüüpiline nõuka aegne asutus ja tuleks kiiremas korras anda erakätesse, muidu seal korda luua pole võimalik.
t
Tellija/ 22. november 2018 23:36
Mul selline tunne, et sinna pakiautomaati vist jõuavadki need tellimused kauem, kui kulleriga, kes toob sulle paki koju kätte. Muidugi on see ehk natuke kallim (kulleritasu), kuid natuke ikka mugavam ka.Räägin seda sellepärast, et tellisin raamatu Tallinnast, sest meie linnas oli see juba otsas ja see tuli ka peaaegu kolm nädalat ja pakiautomaati.
k
Kogemus Omnivaga/ 22. november 2018 23:30
Tellisin 31.10 Inglismaa netipoest. Kui 21.11. ikka polnud pakist mingit märki, võtsin saatjaga ühendust. Nende süsteem näitas, et pakk on jõudnud Omnivasse 6.10. Helistasin Omnivasse ja sealt öeldi, et pakk on neil olemas kesklinna postkontoris ning et 6.10 on mulle saadetud posti teel teatis ning korduv teatis 9.10. Kui ka teatis tõesti saadeti, see minu postkasti ei jõudnud. Postkastide juurde võõrad ei pääse ja seni pole midagi kaduma läinud. Tundub, et kui saadetakse läbi Omniva, peab ise kogu aeg kontrollima, siis on ehk mingi võimalus saadetis kätte saada.
s
Sinusugune sobiks ikka rohkem seda si.t.t a viskama!/ 22. november 2018 23:19
Sellega oleks nagu kõik üteldud.
k
22. november 2018 23:12
Kui palk pole piisav, siis võetakse mõni meeldiv pakk omale lisaks.
a
Aga, Arvesta, mis oleks, kui asuksid ise heast tahtest Omnivasse abitööliseks?/ 22. november 2018 23:07
Sellistel töökohtadel, kus pead elu eest rabama, on kindlasti see neli eurot (kindlasti veel netos) väga odav töötasu. Usun, et need inimesed teevad kindlasti seal rohkem tööd, kui mõni toolinühkija ja siin praegu suur targutaja. Paistab, et tegelikust tööst pole mõnel aimugi. Ka neid pakkide sorteerijaid on tarvis, sest muidu ei saaks ju üldse pakki kätte. Või on mõnel ehk paremaid ettepanekuid? Ehk mõni r o b o t ?
k
ka kuri klient/ 22. november 2018 22:28
ehk võtaks juristi ja annaks Omniva hooletuse pärast kohtusse. See ei ole force majore.

j
22. november 2018 21:37
Jukerdavad. Ja kus on külm?
o
Ootankullerit/ 22. november 2018 21:36
Mis juhendavad? Mul tellitud kulleriga kätte toimetamine Toob juba 9. Novembrist Tallinnas kätte
p
pumpernikkel/ 22. november 2018 21:32
Ahh, eks neid vingujaid ikka leiab. Omniva on minu jaoks igatahes parima kvaliteediga pakivedaja. Kui välja arvata külma ilmaga jukerdavad pakiautomaadi displeid.
a
Ahh?/ 22. november 2018 21:25
a
Arvesta/ 22. november 2018 21:23
et see neli eurot makstakse töö eest kus pole vaja erilisi oskuseid ,töö eest millega saab hakkama igaüks kes vähegi viitsib.Praegusel ajal kus töökohti on väga palju on see inimeste oma viga,et seal töötavad.Oled sinna tööle läinud,järelikult oled lubanud korralikult tööd teha sellise tasu eest.
n
no/ 22. november 2018 21:13
kui eraettevõte nii saamatult tegutseks, siis paneks ta õige pea uksed kinni, aga see mõisa köis lohiseb veel kaua-kaua...
j
jajaa/ 22. november 2018 21:07
Omnival jääb veel õigust ülegi ja tähtsad ka veel pealekauba. Tuleb eemale hoida. Paraku välismaiste pakkidega ei ole valikuvõimalust ja seetõttu nad nii ennasttäis ongi.
o
on/ 22. november 2018 21:04
meie alevikus vaid postipunkt ja sinna saab vaid om ni va pakke tellida- kus on konkurents?Muidugi telliks smarti kaudu aga sõida siis 40+ km kust kätte saada otsitu...peab mitte tellima, siis pole ohtu ka, et kaotsi jääb.

r
Risto/ 22. november 2018 20:37
Siin kiidetakse Smarti ja Itellat, aitäh hea nõu eest. Aga kas keegi oskab nõu anda, kuidas välismaa saatja peaks valima, et tema poolt siia saadetu Omniva kätte ei satuks?
h
Häbi ei ole?/ 22. november 2018 20:33
Kuus eurot netona tunnis on orjale antav ülalpidamiskulu, päevas on see ju 48 eurot. Riikides, kus orjanduslikku korda enam pole on miinimumpalk 2000- 2500.
r
Risto Tanner/ 22. november 2018 20:26
Meie pakikene Hollandist seisab või ringleb kusagil Omnivas juba 10.-t päeva. Aitäh Õhtulehele, et nüüd vähemalt üks aus ja tõepärane jutt on rahvale räägitud. Muidu senini on infotelefoni daamid igaüks ise juttu ajanud, mida vähegi sülg suhu toob, et meist kuidagi näiliselt viisakalt lahti saada. Täna siis lõpuks tõesti helistati juba Omniva ja lubati pakk meie postkontorisse tuua. Seda lubati ka mitu päeva varem meie helistamise peale, aga pole seni toodud. Näis', kas seekord siis toovad ehk homseks. Registrisse hakkasid ka jälle sissekanded ilmuma, ikka üks ja seesama "kullerikeskus"?!
k
Keegi. / 22. november 2018 20:19
Mul sammuti aliexpressist juba pea 3 kuud tagasi nii mitu pakki tellitud ja need ka pikalt teel olnud juba ja iga 3 nädala tagant siis ilmub 2 pakki omniva..
k
kats/ 22. november 2018 20:15
väilsmalt on võimalik ka teistmoodi tellida, enamik euroopa netipoodidest tellitud asjad toovad kohale hoopis dhl, dpd või itella kullerid. endal novembris 2 pakki hiinast tellitud, mõlemal juhul valitud kullerteenus, üks tuli täpselt 10 päeva (dhl express), teine hetkel alles teel (tellisin 3p tagasi alles). kusjuures ühel juhul oli kullertasu, mis ostu hinnale lisandus, vaid 0,7€, teisel juhul 5€ sentidega.
a
Ats/ 22. november 2018 20:14
Ära unusta, et pakid liiguvad triipkoodiga ja on kirjas saatelehel. Postkontori töötaja loeb pakid üle ja annab allkirja näiteks 7 paki kättesaamise kohta. Need on ka arvutis sees. Ja kui jälg katkeb postkontoris ehk pakk olevat vastu võetud ja siis kadunud, siis on selge, kes on süüdlane. Ja kuna ka triipkoodiga tulevad lihtmaksikirjad Hiinast, siis on selge, et jälgida saab iga pakikese teekonda. Ei usu, et väikeses kohas /kui üldse mingis kontoris/ pakke sisse vehitakse.
k
kuri vana/ 22. november 2018 20:12
Makske inimestele palka, siis muutub ka suhtumine. Neli eurot bruto tunnis - palun lubage naerda. Meil on kohe aasta 2019!
s
SR/ 22. november 2018 20:10
Smart ei ole kallim, omniva on kõige kallim

t
tige klient/ 22. november 2018 20:08
siis ei tasuks ka lubada, et pakk 24 h kohale jõuab
t
tige klient/ 22. november 2018 20:08
siis ei tasuks ka lubada, et pakk 24 h kohale jõuab
t
tige klient/ 22. november 2018 20:08
siis ei tasuks ka lubada, et pakk 24 h kohale jõuab
t
tige klient/ 22. november 2018 20:08
siis ei tasuks ka lubada, et pakk 24 h kohale jõuab
e
Evi/ 22. november 2018 20:03
Mina ootan juba oma pakki Tabasalu pakiautomaati nädal aega ja paistab, et pole veel seda nähagi.Kuradi süsteem ei tööta, paneb kohe kõvasti vanduma.
n
Nii ongi eestis/ 22. november 2018 20:01
Täpselt! Ootasin suvel ebayst 6-7 pakki, kõik need läksid kaduma, eelnevalt tuli kohale kenasti paarkümmend eset ja ma ei ole kunagi kogenud seda, et mõni pakk kaduma jääb. Sel aastal siis lihtsalt 6-7 pakki jäidki saabumata, ühe puhul kaotasin ka raha kuna ootasin ja lootsin liiga kaua. Ühe puhul saatja tõendas ka tarnija dokumentidega ära, et saadetis jõudis Tallinna sorteerimiskeskusse misjärel kõik jäljed kadusid. Kurioosne oli ka ühe paki lugu kui pakk seikles 3 nädalat mööda Tartu linna, kuna mitu pakki olid kadunud siis mu kannatus juba katkes ja ütlesin ka välja mida ma arvan.
n
Nii ongi eestis/ 22. november 2018 20:01
Täpselt! Ootasin suvel ebayst 6-7 pakki, kõik need läksid kaduma, eelnevalt tuli kohale kenasti paarkümmend eset ja ma ei ole kunagi kogenud seda, et mõni pakk kaduma jääb. Sel aastal siis lihtsalt 6-7 pakki jäidki saabumata, ühe puhul kaotasin ka raha kuna ootasin ja lootsin liiga kaua. Ühe puhul saatja tõendas ka tarnija dokumentidega ära, et saadetis jõudis Tallinna sorteerimiskeskusse misjärel kõik jäljed kadusid. Kurioosne oli ka ühe paki lugu kui pakk seikles 3 nädalat mööda Tartu linna, kuna mitu pakki olid kadunud siis mu kannatus juba katkes ja ütlesin ka välja mida ma arvan.
n
Nii ongi eestis/ 22. november 2018 20:01
Täpselt! Ootasin suvel ebayst 6-7 pakki, kõik need läksid kaduma, eelnevalt tuli kohale kenasti paarkümmend eset ja ma ei ole kunagi kogenud seda, et mõni pakk kaduma jääb. Sel aastal siis lihtsalt 6-7 pakki jäidki saabumata, ühe puhul kaotasin ka raha kuna ootasin ja lootsin liiga kaua. Ühe puhul saatja tõendas ka tarnija dokumentidega ära, et saadetis jõudis Tallinna sorteerimiskeskusse misjärel kõik jäljed kadusid. Kurioosne oli ka ühe paki lugu kui pakk seikles 3 nädalat mööda Tartu linna, kuna mitu pakki olid kadunud siis mu kannatus juba katkes ja ütlesin ka välja mida ma arvan.

n
Nii ongi eestis/ 22. november 2018 20:01
Täpselt! Ootasin suvel ebayst 6-7 pakki, kõik need läksid kaduma, eelnevalt tuli kohale kenasti paarkümmend eset ja ma ei ole kunagi kogenud seda, et mõni pakk kaduma jääb. Sel aastal siis lihtsalt 6-7 pakki jäidki saabumata, ühe puhul kaotasin ka raha kuna ootasin ja lootsin liiga kaua. Ühe puhul saatja tõendas ka tarnija dokumentidega ära, et saadetis jõudis Tallinna sorteerimiskeskusse misjärel kõik jäljed kadusid. Kurioosne oli ka ühe paki lugu kui pakk seikles 3 nädalat mööda Tartu linna, kuna mitu pakki olid kadunud siis mu kannatus juba katkes ja ütlesin ka välja mida ma arvan.
n
Nii ongi eestis/ 22. november 2018 20:01
Täpselt! Ootasin suvel ebayst 6-7 pakki, kõik need läksid kaduma, eelnevalt tuli kohale kenasti paarkümmend eset ja ma ei ole kunagi kogenud seda, et mõni pakk kaduma jääb. Sel aastal siis lihtsalt 6-7 pakki jäidki saabumata, ühe puhul kaotasin ka raha kuna ootasin ja lootsin liiga kaua. Ühe puhul saatja tõendas ka tarnija dokumentidega ära, et saadetis jõudis Tallinna sorteerimiskeskusse misjärel kõik jäljed kadusid. Kurioosne oli ka ühe paki lugu kui pakk seikles 3 nädalat mööda Tartu linna, kuna mitu pakki olid kadunud siis mu kannatus juba katkes ja ütlesin ka välja mida ma arvan.
n
Nii ongi eestis/ 22. november 2018 20:01
Täpselt! Ootasin suvel ebayst 6-7 pakki, kõik need läksid kaduma, eelnevalt tuli kohale kenasti paarkümmend eset ja ma ei ole kunagi kogenud seda, et mõni pakk kaduma jääb. Sel aastal siis lihtsalt 6-7 pakki jäidki saabumata, ühe puhul kaotasin ka raha kuna ootasin ja lootsin liiga kaua. Ühe puhul saatja tõendas ka tarnija dokumentidega ära, et saadetis jõudis Tallinna sorteerimiskeskusse misjärel kõik jäljed kadusid. Kurioosne oli ka ühe paki lugu kui pakk seikles 3 nädalat mööda Tartu linna, kuna mitu pakki olid kadunud siis mu kannatus juba katkes ja ütlesin ka välja mida ma arvan.
n
Nii ongi eestis/ 22. november 2018 20:01
Täpselt! Ootasin suvel ebayst 6-7 pakki, kõik need läksid kaduma, eelnevalt tuli kohale kenasti paarkümmend eset ja ma ei ole kunagi kogenud seda, et mõni pakk kaduma jääb. Sel aastal siis lihtsalt 6-7 pakki jäidki saabumata, ühe puhul kaotasin ka raha kuna ootasin ja lootsin liiga kaua. Ühe puhul saatja tõendas ka tarnija dokumentidega ära, et saadetis jõudis Tallinna sorteerimiskeskusse misjärel kõik jäljed kadusid. Kurioosne oli ka ühe paki lugu kui pakk seikles 3 nädalat mööda Tartu linna, kuna mitu pakki olid kadunud siis mu kannatus juba katkes ja ütlesin ka välja mida ma arvan.
n
Nii just ongi/ 22. november 2018 20:01
Täpselt! Ootasin suvel ebayst 6-7 pakki, kõik need läksid kaduma, eelnevalt tuli kohale kenasti paarkümmend eset ja ma ei ole kunagi kogenud seda, et mõni pakk kaduma jääb. Sel aastal siis lihtsalt 6-7 pakki jäidki saabumata, ühe puhul kaotasin ka raha kuna ootasin ja lootsin liiga kaua. Ühe puhul saatja tõendas ka tarnija dokumentidega ära, et saadetis jõudis Tallinna sorteerimiskeskusse misjärel kõik jäljed kadusid. Kurioosne oli ka ühe paki lugu kui pakk seikles 3 nädalat mööda Tartu linna, kuna mitu pakki olid kadunud siis mu kannatus juba katkes ja ütlesin ka välja mida ma arvan.
n
Nii ongi/ 22. november 2018 20:00
Täpselt! Ootasin suvel ebayst 6-7 pakki, kõik need läksid kaduma, eelnevalt tuli kohale kenasti paarkümmend eset ja ma ei ole kunagi kogenud seda, et mõni pakk kaduma jääb. Sel aastal siis lihtsalt 6-7 pakki jäidki saabumata, ühe puhul kaotasin ka raha kuna ootasin ja lootsin liiga kaua. Ühe puhul saatja tõendas ka tarnija dokumentidega ära, et saadetis jõudis Tallinna sorteerimiskeskusse misjärel kõik jäljed kadusid. Kurioosne oli ka ühe paki lugu kui pakk seikles 3 nädalat mööda Tartu linna, kuna mitu pakki olid kadunud siis mu kannatus juba katkes ja ütlesin ka välja mida ma arvan.
n
Nii ongi/ 22. november 2018 20:00
Täpselt! Ootasin suvel ebayst 6-7 pakki, kõik need läksid kaduma, eelnevalt tuli kohale kenasti paarkümmend eset ja ma ei ole kunagi kogenud seda, et mõni pakk kaduma jääb. Sel aastal siis lihtsalt 6-7 pakki jäidki saabumata, ühe puhul kaotasin ka raha kuna ootasin ja lootsin liiga kaua. Ühe puhul saatja tõendas ka tarnija dokumentidega ära, et saadetis jõudis Tallinna sorteerimiskeskusse misjärel kõik jäljed kadusid. Kurioosne oli ka ühe paki lugu kui pakk seikles 3 nädalat mööda Tartu linna, kuna mitu pakki olid kadunud siis mu kannatus juba katkes ja ütlesin ka välja mida ma arvan.
n
Nii ongi/ 22. november 2018 20:00
Täpselt! Ootasin suvel ebayst 6-7 pakki, kõik need läksid kaduma, eelnevalt tuli kohale kenasti paarkümmend eset ja ma ei ole kunagi kogenud seda, et mõni pakk kaduma jääb. Sel aastal siis lihtsalt 6-7 pakki jäidki saabumata, ühe puhul kaotasin ka raha kuna ootasin ja lootsin liiga kaua. Ühe puhul saatja tõendas ka tarnija dokumentidega ära, et saadetis jõudis Tallinna sorteerimiskeskusse misjärel kõik jäljed kadusid. Kurioosne oli ka ühe paki lugu kui pakk seikles 3 nädalat mööda Tartu linna, kuna mitu pakki olid kadunud siis mu kannatus juba katkes ja ütlesin ka välja mida ma arvan.

n
Nii ongi/ 22. november 2018 20:00
Täpselt! Ootasin suvel ebayst 6-7 pakki, kõik need läksid kaduma, eelnevalt tuli kohale kenasti paarkümmend eset ja ma ei ole kunagi kogenud seda, et mõni pakk kaduma jääb. Sel aastal siis lihtsalt 6-7 pakki jäidki saabumata, ühe puhul kaotasin ka raha kuna ootasin ja lootsin liiga kaua. Ühe puhul saatja tõendas ka tarnija dokumentidega ära, et saadetis jõudis Tallinna sorteerimiskeskusse misjärel kõik jäljed kadusid. Kurioosne oli ka ühe paki lugu kui pakk seikles 3 nädalat mööda Tartu linna, kuna mitu pakki olid kadunud siis mu kannatus juba katkes ja ütlesin ka välja mida ma arvan.
n
Nii ongi/ 22. november 2018 20:00
Täpselt! Ootasin suvel ebayst 6-7 pakki, kõik need läksid kaduma, eelnevalt tuli kohale kenasti paarkümmend eset ja ma ei ole kunagi kogenud seda, et mõni pakk kaduma jääb. Sel aastal siis lihtsalt 6-7 pakki jäidki saabumata, ühe puhul kaotasin ka raha kuna ootasin ja lootsin liiga kaua. Ühe puhul saatja tõendas ka tarnija dokumentidega ära, et saadetis jõudis Tallinna sorteerimiskeskusse misjärel kõik jäljed kadusid. Kurioosne oli ka ühe paki lugu kui pakk seikles 3 nädalat mööda Tartu linna, kuna mitu pakki olid kadunud siis mu kannatus juba katkes ja ütlesin ka välja mida ma arvan.
v
Valikud/ 22. november 2018 19:55
Eesti on nii väike kohake, et nii tähtsad asjad saaks ka autoga kohale viia. Teine kiire variant on anda asjad bussijuhi kätte, 5-10 eurot pihku ja kaup on jällegi paari tunniga kohal. Natuke loogikat ja süsteem toimib suurepäraselt.
v
Vahur/ 22. november 2018 19:33
Täna on nn Tallinna sisene pakivedu automaati jõudnud juba 8 päeva peale! Noh seal Omnivas uus terav juht jne Paras kontor ikka küll
n
Nojah/ 22. november 2018 19:23
Selle riigiasutuse esmane ülesanne näib olevat tähtsatele reformiametnikele suuri sissetulekuid võimaldada. Nõukogus istub neid läbikukkunuid terve kari. Kirjade-pakkide kohaleviimine on lihtsalt üks Nõukaaegne tüütu lisakohustus. Ärakaotatud saadetiste eest nad seal üldse ei vastutagi.
s
Soovitus/ 22. november 2018 19:19
Kasutage Cargobussi teenuseid - toimivad väga kiirelt ja hästi, ainukene "ebamugavus" on see, et pead ise bussijaama vastavasse terminali järgi minema...
k
kasutaja/ 22. november 2018 19:18
Tõsi. SmartPosti on palju lihtsam kasutada ja saatmine on ka odavam, kui Omnival.
o
olematu palga eest/ 22. november 2018 19:18
Ei saa normaalseid töölisi.Pole ime ,kui mõne aja pärast pankrott.

v
Van Ames/ 22. november 2018 19:16
..jätkan, krt ja miks kasseeritakse raha teenuse eest mida ei saa? Ja need karvikud kes automaate tühjendavad on ise kaader. Jõhvis tegi seda vanamehenäss kes näeb välja hullem kui prükkar, pakid loobiti automaadist 4-5 meetri kaugusele kaubikusse ja kogu värki saatsid venekeelsed matid, jube firma. Kasutage Smarti, on küll nati kallim kuid pole nendega kunagi probleeme olnud.
l
Laila/ 22. november 2018 19:14
Mitu aastat tellisin Aliexpressist pakid postkontorisse ja kõik jõudsid kohale,juunikuus otsustasin,et tellin pakid automaati,lähemal järgi käia ja siis hakkas juhtuma,et ei saanud enam pakke kätte, juunis - juulis tellitud 5 pakki siiani saamata,septembrist tellisin pakid jälle postkontorisse ja seni olen kõik kenasti kätte saanud...no ei usalda enam neid automaate...
t
to viljandlane/ 22. november 2018 19:12
Miks sa SmartPostiga saata ei taha? Kasutan Smarti aastaid ja ei ühtegi probleemi. Pikim tarne on max 2 päeva. Saatmine odavam kui Omnival.
v
Van Ames/ 22. november 2018 19:12
Enam seda onivat minu jaoks pole. On ennegi pidevalt jama nende kaudu pakkide kättesaamisel, kuid hiljaaegne oli lõplikuks "krooniks" Läbi osta ee saadetud oli 3 päeva Jõhvi Maxima automaadis ja kätte ei saanud kuna pangakaardi ülekanne pidevalt hangus ja iga järgmine päev uuesti katsetades ütles automaat et tehing on lõpetamatta ??!! Klienditelefonil kah ühendus ei saanud, lasti ainult minu raha eest muusikat :( Lõpuks siis oli asi nii kaugel et sai saatja paki tagasi ja pidi tagasisaamise eest maksma 5.50!!! Loomulikult preti vältimiseks maksin müüjale selle raha välja.
n
No/ 22. november 2018 19:07
maisaaru mida seal sorteerida on.Pakil on ju aadress peal,tuleb visata masina peale ning ära viia.
k
kasutaja/ 22. november 2018 19:05
Pakid tuleb saata Itella SmartPostiga. Toimib nagu kellavärk, on kiire, mugav ja odavam samuti.
r
Raul/ 22. november 2018 18:57
Vahest oleks hea nõu seda omnivat IGA hilinemise eest hagema hakata! Õpetaks neile kähku alandlikkust ning kiiruse olulisust. Ei ole see Omniva miski püha lehm.
r
Raul/ 22. november 2018 18:57
Vahest oleks hea nõu seda omnivat IGA hilinemise eest hagema hakata! Õpetaks neile kähku alandlikkust ning kiiruse olulisust. Ei ole see Omniva miski püha lehm.

e
Evelin/ 22. november 2018 18:54
Minul on omniva lõhkunud 2pakki ära kuigi peale pandud et klaas aga lugeda ei osata seal
a
Anneli/ 22. november 2018 18:33
Nimelt tuleb kiri Lääne Virumaalt alates 8.novembrist aga kuidagi Tartumaale ei jõua. Tõepoolest tekib küsimus, kes firma mainet kujundab ning sellisele ajale ümberkolimise planeerib. Kas mingit riiklikku järelvalvet pole? See on susuliselt inimõiguste rikkumine suhtlemise takistamisega, sest tegu on monopoliga, eriti maapiirkondades.
h
Haigedinimesedkuningannadjaluningad/ 22. november 2018 18:29
Ragakotis vöiks raha olla ja selle vingumise eest saada leppetrahvi sest postiga ei vöi raha saata. Muudkui vinguda oskavad.
k
Karu13/ 22. november 2018 18:28
Paki sorteerimine võtab jah umbes 3 päeva. Ega ta mingi eriline printsess ei ole kes peab teistest enne paki kätte saama. Nad tegelevad päevas ma usun ,et 1000 pakiga. Kui ta oleks tahtnud paki kohe järgmine päev kätte saada siis ta oleks pidanud seda tellima eritellimusega ja peale maksma. Pealegi ma usun ,et pead suht loll olema kui lased oma dokumendid ja võtmed paki kaudu saata.
a
Anneli/ 22. november 2018 18:26
Kirjadega on olukord hullemgi veel
t
Tõsi/ 22. november 2018 18:24
Nii on. Mõne kuuga läks kaduma väga palju pakke Hiinast. Polnud kunagi varem midagi sellist juhtunud. Väideti ka, et ei saadud varastada kuna kaamerad jne aga meil siin maakohas pole kaameraid. Peale mu kaebust kuni siiani, ptüi ptüi, pole enam ükski pakk kaduma läinud. Ju siis ikka uuriti ja anti vargale kinga.
n
No / 22. november 2018 18:22
aga inimene ju hoolibki oma asjadest.Sellepärat saadeti ju omnivaga dokumendid ära ja sellepärast kirjutati muret täis artikke.Kui ta oma asjadest ei hooliks,siis oleks ju suht suva kus nad asuvad.
k
Kai/ 22. november 2018 18:22
Ootan ka oma e-poest tellitud pakki juba 10 päeva. Lubati siis lõpuks selle nädala jooksul aga.. mine sa tea :(

s
22. november 2018 18:01
Seal on lihtsalt mitte kõige võimekam kaader tööl. Kirjad ei jõua ju ka enam postkasti , tuleb ainult teade, et vaja kirjale järele minna postkontorisse. Tuleb õnnitluskaartid ka smartpostiga saata.
s
22. november 2018 17:56
See ümberkorralduste asi on ka ainult ettekääne, Omnivaga on aastaid jamad olnud. Meil olid alguses nii smartposti kui ka omniva kastid suure kaupluse juures, aga omnival ei olnud enam kliente jja smartpost upub saadetistest. Jagatakse pakke otse kastidest.
r
Röövel/ 22. november 2018 17:35
Kes siis varem kuskilt kuulnud oleks, et postisaadetised hilinevad või kaovad teinekord.
k
Koleopter/ 22. november 2018 17:32
Kuuldavasti suur osa tänaseid Riigikogu liikmeid soovib seal varsti töötada.
v
vana koht/ 22. november 2018 17:28
ehk öeldi leping üles 2018
a
arvaja/ 22. november 2018 17:27
n
No/ 22. november 2018 17:26
ei tegele tihti selliste saatmistega aga omnivaga tuli saadetis Eestist helsingi poolteist nädalat, normaalse firmaga 2 päeva , MOTT.
p
Püha a müristus!/ 22. november 2018 17:17
Eesti on ju niiiiii väike-asi need võtmed perel kohale toimetada.Omni nuud aega Eesti paljudega jännata! Hiinast tulev kaup vaja kohale toimetada-inimene voib ara surra, kui toodi ei saa...

k
Kalev/ 22. november 2018 17:16
Mul on 12pakki omnivas üle 2e nädala ajavad mingit jahu peale 1novembrit kui vahetus vedaja on neil hullumaja
n
No/ 22. november 2018 17:16
kas Vändra on suur linn ? Smart täitsa olemas.
j
Jah/ 22. november 2018 16:57
Postiautomaat on relv, millega postitöötajad lasevad kõik ülejäänud maha.
a
Aliexpress/ 22. november 2018 16:52
j
Ja eriti tark oli muidugi just jõulueelseks ajaks oma ümberkolimine planeerida :D / 22. november 2018 16:51
m
Marx/ 22. november 2018 16:48
Mina ootan oma pakki juba poolteist nädlat :)
h
Hinnatase/ 22. november 2018 16:38
Eriti odav on Prantsusmaalt Eestisse ajakirja saatmine. See maksab vaid 2-3 euro vahel!
h
Hinnatase/ 22. november 2018 16:38
Eriti odav on Prantsusmaalt Eestisse ajakirja saatmine. See maksab vaid 2-3 euro vahel!

l
Liis/ 22. november 2018 16:38
Cargo bussiga jõuab mõne tunni pärast kohale, nende bussid kogu aeg liikumises.
t
Tom/ 22. november 2018 16:37
Kahjuks ei ole aliexpressi poolt välja valitud. välismaalt saabuvate pakkidega tegelebki riiklik asutus- eesti post ehk omniva. selline globaalne kaubaliikumine on riiklikult organiseeritud igas riigis, ning pakiautomaadi-mugavus puhtalt Omniva enda väljatöödatud teenimiskoht. Eraettevõtted nagu SmartPost, DHL ja DPD jne, teenindavad vaid omi liine pidi. riiklik postiasutus kahjuks eraettevõtetega koostööd ei tee.
l
Lihtne põhjus/ 22. november 2018 16:35
Nad ju nuhivad klientide pakkide sisus.
e
Ebaausad töötajad/ 22. november 2018 16:33
Omniva pidavat sorteerimiskeskuses garanteerima selle (kaameravalve), et pakid ei kao. Aga unustab selle, et pakid kaovad siis, kui nad sorteerimiskeskusest maakondadesse laiali lähevad. Pole ka postkontorites kaameravalvet.
e
Ebaausad töötajad/ 22. november 2018 16:33
Omniva pidavat sorteerimiskeskuses garanteerima selle (kaameravalve), et pakid ei kao. Aga unustab selle, et pakid kaovad siis, kui nad sorteerimiskeskusest maakondadesse laiali lähevad. Pole ka postkontorites kaameravalvet.
e
Ebaausad töötajad/ 22. november 2018 16:33
Omniva pidavat sorteerimiskeskuses garanteerima selle (kaameravalve), et pakid ei kao. Aga unustab selle, et pakid kaovad siis, kui nad sorteerimiskeskusest maakondadesse laiali lähevad. Pole ka postkontorites kaameravalvet.
e
Evaausad töötajad/ 22. november 2018 16:33
Omniva pidavat sorteerimiskeskuses garanteerima selle (kaameravalve), et pakid ei kao. Aga unustab selle, et pakid kaovad siis, kui nad sorteerimiskeskusest maakondadesse laiali lähevad. Pole ka postkontorites kaameravalvet.
w
WWW/ 22. november 2018 16:30
Miks SL Òhtuleht duubeldab komme?

m
Maalane/ 22. november 2018 16:25
Meil maakonnas aastaid tagasi paigaldas Omniva uued postkastid ( vanad vene ajast olid juba amortiseerunud)....nali oli aga see, et kahe korteri peale 1postkast. Kokkuhoid missugune. Nùùd tuleb kirjad ja lehed naabrimehega sòbralikult àrajagada:)
m
Maalane/ 22. november 2018 16:25
Meil maakonnas aastaid tagasi paigaldas Omniva uued postkastid ( vanad vene ajast olid juba amortiseerunud)....nali oli aga see, et kahe korteri peale 1postkast. Kokkuhoid missugune. Nùùd tuleb kirjad ja lehed naabrimehega sòbralikult àrajagada:)
j
Joppenpuhh, ÕL sama saast kui Omniva, isegi kirjutada ei lasta enam./ 22. november 2018 16:24
Ausalt, sellele Omnivale oleks vaja teha korralik tuulutus, siis ehk hakkavad asjapulgad korrektselt tööle. Kuidas saavad kõik teised kullerfirmad asjad korrektselt aetud ja Omnivaga on igavene häda ja viletsus pidevalt. Sain ka paki ja teavitavad, et pakk kohal. Lähen siis asjalikult pakki automaadist võtma ja mis ma näen? Pakk ladustamata. Hilisemal teema otsimisel sai selgeks, et nende kuller ajas asju segamini aga seda ma küll ei tahaks uskuda, et kuller selles süüdi oli. Pigem nende korrast süsteem on probleem. Igatahes tegi paki kohene kätte saamine probleeme, (ÕL süsteem ei luba enam ..
a
Antiomnivasist/ 22. november 2018 16:21
Seal on raske kedagi ilma ooteajate telefonile saada, e-kirja vastused viibivad üle nädala, lisaks kipub ka suhteliselt palju kaduma minema. Võimalusel ma ei kasuta Omnivat, meil on ka Itela ja DHL toob ukseni pakid. Mina maksan pigem rohkem kui lasen Omnival oma närve kulutada =D
p
Põhjus/ 22. november 2018 16:19
Sellepärast kirjade saatmine ongi ära kadunud, kuna tõstetakse aina hindu ja siis kaovad viimasedki. Lisaks sellele jäävad osad kirjad kadunuks ja Omniva selle eest vastutust võtta ei taha.
m
Meil ka/ 22. november 2018 16:15
Meie väikelinnas ka nüüd postkontor laupäeval kinni. Tööinimestel polegi enam võimalust postkontorisse minemiseks. Hoidke postkontor esmaspäeval kinni, aga laupäev olgu avatud!!!
t
Tolmuimaja/ 22. november 2018 16:10
Minu Tartusse tellitud tolmuimeja suunati Omniva Tallinna sorteerimiskeskusest Horvaatiasse Zagrebisse. Kahenädalase tuuritamise järel olid pakist ainult räbalad järel. Õnneks saatis Miele uue tolmuimeja, aga lubatud 3 päeva asemel kulus tellitud kauba kättesaamiseks 3 nädalat.
a
Aliexpress/ 22. november 2018 16:08
Muidu olen tellinud ka aliexpressist asju, mugav on neid kätte saada Magistrali pakiautomaadist, mitme nädalase viivitusega sain sõnumi, et Magistrali pakiautomaat on populaarne, et kiiremini saaks Vilde tee pakiautomaadist. Huvitav, kas üldse on võimalus tarnefirmat vahetada, või see on aliexpressi poolt välja valitud ja ei anna midagi teha?

e
Eks siin on Politseiga sama sündroom/ 22. november 2018 16:08
...et raha ei jätku, mistõttu koondatakse pidevalt koosseisu. Politseis on suure territooriumi peale jäänud ainult üksikud ametnikud, kes suudavad kuritegusid vaevalt registreerida. Äitäh, reformid!
n
nutile/ 22. november 2018 16:06
Loodetavasti on olemas mingi ime-inimene Nuti! Mina pole küll kunagi näinud inimest, kes kohe mitte iial midagi ei unusta. Väikse koti maha unustamine on vägagi mõistetav, eriti, kui kompse mitu. Ja see takkajärge näägutamine, no anna kannatust! Nii et Omniva on õige kui oina sarv?
a
Aliexpress/ 22. november 2018 16:04
Kas keegi oskab öelda, et kas järgmisest aastast on vaja maksta mingit käibemaksu, kui tellid aliexpressist asju, ja kui vaja siis kui suur see on? Või on tegu lihtsalt kuulujutuga, vastasel juhul oleks tegu ikka raha väljapressimisega.
j
Jätkuks/ 22. november 2018 16:03
v
viljandlane/ 22. november 2018 16:02
Selle kuu algul oli mul Omnivaga samasugune probleem,kuid suutsin kuidagi rahu säilitada ja pakk jõudis siiski adressaadini,ehkki jalgsi ise kohale viies oleks ilmselt kordades kiiremini saanud.Ma ei mäleta kui kaua see ,,rännak"kestis,kuid selleks,et pakk Viljandist Jõhvi toimetada ei peaks mingil juhul 7-8 päeva minema.Toona vabandati samuti sorteerimiskeskuse kolimisega.Praegu oleks veelgi midagi tarvis saata,kuid ei kipu seda tegema.Ma ei taha üldse mõeldagi,mis aastavahetusepaiku saama hakkab kui paljud,kes tavaliselt midagi ei saada,just siis oma pakkidega vaese Omniva täielikult ummista
k
K/ 22. november 2018 15:54
Sama probleem- omniva kuller tuleb keset tööpäeva ilma etteteavitamata ja siis ütleb,et paki saate postkontorist kätte ja seegi töötab nt keilas lühikest aega ja laup,pühap kinni
p
pole lahendus/ 22. november 2018 15:53
smartposti pole peale peale suuremate linnade. seega pole üldkasutatav
k
Kui unustad bussi/ 22. november 2018 15:53
Võta bussifirmaga ühendust,seal vedeleb igasuguseid asju mida keegi taga ei otsi ,alates kinnastest ja vihmavarjudest ning lõpetades telefonidega.

k
Kui unustad bussi/ 22. november 2018 15:53
Võta bussifirmaga ühendust,seal vedeleb igasuguseid asju mida keegi taga ei otsi ,alates kinnastest ja vihmavarjudest ning lõpetades telefonidega.
t
to to Nuti/ 22. november 2018 15:52
no vajuta veel korra - me ei saanud aru !
õ
õnnelik pakisaaja/ 22. november 2018 15:48
Mulle tuli 13.nov pakiteade ja kohe samal päeval otsisin oma saadetise ka ära, kuid oh üllatust - 17.nov.tuli korduvteavitus, et otsige oma pakk ära, varsti saab aeg läbi...seal Omnivas on ikka segadus küll ! huvitav, kui ma neile nüüd teataks, et läksingi pakile järele ja ukse avanedes oli kapp tühi - mis siis edasi saaks?
m
Minule soovitas omniva/ 22. november 2018 15:47
Tellida pakid Tondi ärikeskuse automaati kuna automaat,millesse tellisin olevat väga populaarne.Aitäh tõesti kui lõpuks paki kätte saan siis ei kasuta enam ühtegi omniva automaati.
m
Minule soovitas omniva/ 22. november 2018 15:46
Tellida pakid Tondi ärikeskuse automaati kuna automaat,millesse tellisin olevat väga populaarne.Aitäh tõesti kui lõpuks paki kätte saan siis ei kasuta enam ühtegi omniva automaati.
k
Kindlasti/ 22. november 2018 15:41
On smart parem,olen seda kasutanud juba sellest ajasr kui omnival ei olnud ühtegi automaati.Pole kordagi pidanud närve rikkuma.Nüüd tellisin paar pakki omniva automaati kuna see on mu töökoha kõrval ja kohe selgus,et tehon suure vea.Pakk on,aga kätte ei saa ,isegi telefonile ega mailile ei vastata ,nagu kuulda,parema teeninduse huvides.
v
Volde/ 22. november 2018 15:41
Omnivaga on mul olnud üle 20-ne aasta probleemid. Ajast, mil Eesti Posti nime all tegutses. Just nimelt pakkidega. 100% tuleb ise järele minna. Mõnikord lähed järele ja on tükk tühja maad, enne kui avastatakse, et kuller on pakiga matkal(mulle pole helistanud ja seisan kontoris). Lausa valusalt mittetöötav firma osa. Pakiautomaat, palun väga. See toimib. Kulleri pool on nagu haige nali.
p
Parim lahendus/ 22. november 2018 15:33
On kasutada smartposti,isegi kui tekib probleem,lahrndatakse see kiiresti

r
ra/ 22. november 2018 15:22
Jah, muidugi aitab pakikeskuses miinimumpalgaga tööliste sõimamine.
m
Mina kasutan, ja ka pole muresid!/ 22. november 2018 15:10
Juba aastaid ei kasuta omnivat ja pole muresi.-le
h
hm/ 22. november 2018 15:09
Parem palk lubab valida töölesoovijate hulgast töötaja, kes suhtub vanurisse kenasti. Kui palk on korralik, leiad alati ka korralikke töötajaid. Nii lihtne see ongi.
h
Hm/ 22. november 2018 15:05
Omniva pakutav teenus ei ole kvaliteetne. Kiri Pärnust Tallinna liikus 9 päeva!!! ja ilmus välja alles pärast seda, kui otsima hakati. Firmad, kes omnivat kasutavad, peaksid sellest loobuma ja valima teise partneri. Kui ikka eelmisel nädala esmaspäevaks lubatud pakk ei jõudnudki kohale ja sisaldas suure portsu ühepäevaseid läätsesid, siis mida sa teed? Kui Omnivat usaldad, siis oled pime, kodutu, rahatu ja dokumenditu, nagu siit lugedes juba selgeks on saanud. Pangu uksed kinni ja lõpetagu inimeste hättasaatmine.
k
Kui pakid hakkavad kaduma/ 22. november 2018 15:04
Jälle aastalõpp käes, millega kaasnevad probleemid, kui välisriikidest kaupa tellid. Siis hakkavad osad pakid kaduma ja ei jõuagi saajani! Ja see on igaaastane nähe ehk mis algab novenbrikuu keskpaigast ja kestab 2 kuud! Kuna Omniva palkab selleks ajaks ajutist lisatööjõudu, siis tundub, et Omniva ei suuda garanteerida seda, et keegi töölistest ei varastaks!
k
K/ 22. november 2018 14:58
Aga kuhugi peab need tohmakad kah tööle panema
k
Klient/ 22. november 2018 14:56
Pole see Smart ka parem. Kord oli pakk märg (talvel) ja teine kord nti kogemata kapiuksekood, kus kaks viimast numbrit oli omavahel ära vahetatud! Ja klienditeenindaja oli ka selline, et siiamaani saadan pakke ja soovin saada vaid Omnivaga.
v
värddjad/ 22. november 2018 14:56
Eestis on riigisisese kirja saatmine kallim kui Ameerikast või Austraaliast Eestisse. Aeg teha lõpp sellele sigadusele! Kõik mu sõbrad Itaalias, Saksamaal, Belgias jne irvitavad, et kuidas saavad Eestis ja Eestist olla sedavõrd kallid kirja saatmise kulud! Enamikes maailma riikides on isegi rahvusvaheline kiri odavam kui meil riigisisene!!! Ja välismaalt tulevad kirjad lõhutakse sageli lahti (Eestis, mitte enne, välismaal!!!). Neetud tsensuur. Hullem kui Stalini ajal! MOTT

t
to Nuti/ 22. november 2018 14:30
Ei õpeta ta midagi. Teinekord lihtsalt unustaja teab, et hädas pole mõtet Omniva poole pöörduda, saad uusi hädasid juurde. Vali Smart
m
maakas/ täna, 13:07-le/ 22. november 2018 14:24
Kas "normaalne palk" paneb sanitari vanurisse paremini suhtuma näiteks?
k
Keit/ täna, 13:33-le/ 22. november 2018 14:23
" Sinna helistades hakati täpsustama, et mis rohud täpselt pakis olid" No sa ju ise ütlesid neile,mis seal olid, sellepärast nad teadsidki!
p
pangakaardi saaja/ 22. november 2018 14:21
" Meile ju pank saadab ka pangakaardid jne omnivaga postkasti..." Jajah, minu pangakaart, õigesti kirjutatud aadressiga, maandus kõrvalmajja,millest sain aimu siis, kui UUS angakaart teele pandi maitsusega, et küllap ma eelmise lehtede vahel ise ära kaotasin!
o
Omniva pakisaaja/ 22. november 2018 14:18
"Mu pakk ootab pealinnas juba 12 päeva,aga automaati ei jõua. Niiet paar päeva ootamist on köömes! Ulmr! Võimalik vaid Omnivas"---kirub siin keegi Minu pakk ootab ja ootab MIND seal Tondi Ärikeskuse juures, aga mitte ei viitsi üle tee minna.Kogu aeg teadaanded, et "tuletame meelde..." Eile lõpuks saatsin lapse järele... Nii et pole siin midagi ÜKS ja Värviline, vaid on must ja valge, nii ja naa!
o
oswald/ 22. november 2018 14:18
Umbes sama mentaliteet, kui poes sõimatakse kassiir läbi. Lihtsalt enda välja elamiseks. Tegelikud vastutajad ei saa sellest kunagi teada ja kasu on 0.
l
leenu/ 22. november 2018 14:18
just väga õige tähelepanek, lisaks on Itella pakke tunduvalt lihtsam teele panna / vastu võtta, ei pea põlvili panema, kuna Omniva klahvistik on nii madalal.
j
J./ 22. november 2018 14:12
Olen aastaid Omnivast kauge kaarega mööda käinud ja Itella SmartPosti teenust kasutanud ning 100% rahule jäänud. Saadetud pakid jõuavad ka kõige kiirematel aegadel (nt pühad jms) saajani vaid paari tööpäevaga. Samuti olen ka eelmise päeva õhtul postitatud paki kätte saanud juba järgmise päeva hommikul (!). Omnivaga lihtsalt ei taha ega julge midagi saata ega saada. (PS. Ma ei tööta Itellas)

s
Saaja/ 22. november 2018 14:07
Mu pakk ootab pealinnas juba 12 päeva,aga automaati ei jõua. Niiet paar päeva ootamist on köömes! Ulmr! Võimalik vaid Omnivas
p
Palk 4€ bruto/h ongi võti/ 22. november 2018 14:02
Tööjõu kvalteet ehk selle puudumine.
e
Erastage ära ja asi saab korda/ 22. november 2018 13:59
Omniva on kindlasti kõige kehvem meie riigi ettevõte ja seda oli ka enne selle sorteerimiskeskuse jama. Tüüpiline näide: pakk jõuab Inglismaalt Eestisse 5 päevaga, Tallinnast Võrru 4 päevaga. Nii juhtub kui riigiettevõtete kohti jagatakse poliitilistel alustel inimestele kellel juhtimisoskus on täielik null.
k
klient/ 22. november 2018 13:58
Probleem on ka pakkide hooletu käitlemisega, mitu korda on asjad mida olen tellinud pakendis purunenud, kuigi need olid hoolega pakitud.
v
väga nutikas nuti/ 22. november 2018 13:57
k
Kuuldavasti/ 22. november 2018 13:57
läheb omniva erastamisele ja enne seda üritavad asjaosalised firma väärtuse põhja lasta ja nii asja odavalt kätte saada. Töötajad ei ole süüdi ja nendele pole mõtet halvasti öelda.
e
Evekas/ 22. november 2018 13:55
Just " vargal" õige jutt. Mul läks Omnivaga pakk kaduma Tallinnast Astangult ja pidi tulema Lasnamäele. Omniva kullerpunktist jäljed kaovad.
k
Kopa/ 22. november 2018 13:55
Muidugi, mine sõima. Nii tore on, saad end väljaelatud. Asi muutub hetkest kohe ideaalseks seejärel.

õ
õnnetu kogemus/ 22. november 2018 13:51
õ
õpetatud/ 22. november 2018 13:43
Kui nad sellist teenust pakuvad, miks siis mitte. Nende asjade saatmiseks tüüptingimused ei nõua väärtsaadetiseks vormistamist. Meile ju pank saadab ka pangakaardid jne omnivaga postkasti...
v
Varas/ 22. november 2018 13:42
Tellin Hiinast pakke väga tihti ja ausalt öeldes kõik, mis tellisin Tallinnasse vanemate koju - tulid kohale. Tellin Tartu valda oma koduaadressile, kohale ei tule pooled.
o
Omniva tase/ 22. november 2018 13:37
Sain sõnumi, et mu pakk on nende käes aga minu soovitud pakiautomaadis pole kohta! Halloo! Las siis postiljon toob koju.
õ
õpetaja/ 22. november 2018 13:34
Dokumente ja võtmeid pakiga saata ja siis veel meedias pasundada ei vääri tudengi mõtlemist.
t
tibu/ 22. november 2018 13:33
jah... asju taheti ikka paremaks teha( need pakiautomaadid) aga välja kukkus nagu alati...
k
Keit/ 22. november 2018 13:33
Tellisin E-poest arstirohtusid. Üsna tähtis oli paaripäeva jooksul kätte saada. Pakk seisis nädal aega sorteerimiskeskuses. Sinna helistades hakati täpsustama, et mis rohud täpselt pakis olid, kuigi olin andnud ka paki numbri neile. Ja saades täpsemad kirjeldused ütlesin nad, et jah olemas ja lubati pakk lõpuks teele panna. Hiljem toru ära pannes hakkasin mõtlema, et kuidas nad said küll paki sisu teada kui see on E-poest saadetuna juba pakendatud.
e
Eiole Aega/ 22. november 2018 13:25
Ei ole just mõistlik dokumente, võtmeid ja raha postiga saata. Kas tõesti on nii keeruline mõnel lähedasel oma transpordiga asjad kohale toimetada. Eesti ühest otsast teise sõitmine on ~paari tunni jagu aega.

h
hmmm/ 22. november 2018 13:25
enne jõule hakata sorteerimisliini vahetama - ajukäääbikud
a
ab/ 22. november 2018 13:09
j
Juba aastaid ei kasuta omnivat ja pole muresi. Smartpost ruulib/ 22. november 2018 13:07
m
maakas/ 22. november 2018 13:07
Kas olukorda aitaks lahendada töötajatele normaalse palga maksmine? Selleks tõmmaku koomale seal igasugu ametnikujulkade arv või suunaku need ametnikujulgad seal neid postipakke sorteerima - tasuks 4 eurot bruto tunnis! Las uhavad!
t
tevvid veebipoest paki/ 22. november 2018 13:04
ja seal näidatakse - jõudis sihtriiki. Hiinast keskmiselt 2 nädalat ja siis seisab see pakk omnivas 3 nädalat. täiesti tavaline asi.
n
Nuti/ 22. november 2018 12:54
Omniva omnivaks aga oma asju peaks oskama hoida ... kui ikka dokumandid, võtmed ja raha maha unustada siis hea et yldse teel on ... bussi unustades ei näe neid iial ... Omniva õpetab isiklike asjadega hoolsamalt ymber käima.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee