Eesti uudised

Antidepressantide küüsis vaevleja: „Mu elu parimad aastad on selle jama tõttu kaduma läinud.“

Eesti Päevaleht, 22. november 2018, 08:53

0 KOMMENTAARI

e
Eks-depressiivne/ 9. jaanuar 2019, 14:59
Parim depressiooni ravim on liikumine. Vist tundub klišeena aga nii on. Vaevlesin isegi aastaid depressioonis ja arst määras mulle erinevaid AD ja Xanaxit. Olin psühhiaatrias püsikunde. Lõpuks saatsin kõik need ravimid pikalt, loobusin alkoholist, hakkasin endaga tegelema.. Võtsin 20 kilo alla, liikusin palju - lihtsalt jalutasin. Enesekindlus kasvas mühinal, enesetunne koos sellega. Kuna liikusin ja askeldasin palju, olin õhtuks nii mõnusalt rampväsinud, et jäin minutiga magama. Nüüdseks juba viis-kuus aastat ravimitevaba elu. Töötan, reisin ja tunnen, et elu on elamist väärt. Tabletivabalt.
k
KH/ 22. november 2018, 19:02
Loe ja kuula taani professorit Peter C Cotzschet nagu ma enne mainisin, siis saad teada kuidas ravimitööstused valetavad ja sigatsevad ja korruptsioon lokkab.
k
KH/ 22. november 2018, 18:50
Jah, Xanax (alpratsolaam) on bentsodiatsepiin ja põhjustab neist kõige enam sõltuvust.
u
Uunu/ 22. november 2018, 18:38
Kuulge neurokirurgid Aafrikast, Xanax - ei ole antidepressant, niipalju võiks ikka teada, see ravimilehelgi kirjas. See on rahusti ja rahustid tekitavad küll sõltuvust.
x
xanax/ 22. november 2018, 15:01
on mitmes EU maas keelatud. Soome psühhiaater ütles, et rahustid ei ole rohud,vaid mõeldud kasutamiseks kriisi situatsioonis 2-3 päeva. Rahustid ei ravi, smauti uinutid. Kõrvaldada tuleb probleem, rohi on vaid abivahend, kui sedagit.Depressantide valmistajad kirjutavad saatelehes otse, et "toimemehhanism teadmata", kõrvalmõjudsest mainitakse seinast seina kõike kuni enesetapuni välja. Küsimus terviseametnikele - kuidas selline jama on saanud ametliku müügi loa? Kuidas see võimalik on ,et neid saab turustada ravimina? Segi olete või? Psühhoteraapia on ainuke, mis aitab.Pädevaid tegijaid pole.
x
Xanax/ 22. november 2018, 14:50
Juhul kui jutt käib Xanaxist, siis või öelda, et tarvitan Xanaxit umbes 5-6 aastat. Teen seda vaid vahel, uinumiseks. See ei ole tekitanud sõltuvust. Tarbin seda 5-7 tabletti kuus, vahel ühtegi. Kuna ta teeb uniseks, ei saagi teda ju päeval kasutada? Millest sõltuvus? Siin on miski muu probleem. Või on tegemist teiste ravimitega? Vabandust, kui sain valesti aru.
k
KH/ 22. november 2018, 09:11
Antidepressandid, neuroleptid, bentsoditsepiinid tekitavad tugeva sõltuvuse ja sellest võõrutamine kestab kaua. Lugege Peter C Cotzsche "Tappava psykiatria ja lääkinnän harha" ja "Tappavat lääkkeet ja järjestäytynyt rikollisuus" ehk "Deadly Medicines and Organized Crime" How big pharma has corrupted healthcare.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee