Poliitika

Jälle uus partei: registreeriti nutitelefone loosinud Rahva Tahte erakond

Kadi Raal, 21. november 2018 16:35

6 KOMMENTAARI

D
???/ 24. november 2018 22:27
Demokraatiat võiks ju paremaks teha. Praegu on nii, et eri huvigruppidel ei ole poliitikasse väljundit, sest parteidel on ideoloogia, ning kui sa huntide moodi ei ulu, siis sinna kampa ei saa. Kampasid on vähe. Kui tahad et kuuldaks, siis pead osa hingest maha müüma, ehk vahest hääletama ka asjade vastu, mille poolt sa tegelikult oled või olema pooltr asjadele, mille vastu sa oled. See on praegune süsteem. Isikumandaadiga, ning kui ei õnnestu, siis OMAL valikul oma häältesaagi ülekandmise võimalus uues parteis annab ülekandjatele võimaluse saadik tagasi kutsuda, mis tähendab, et on VASTUTUS!
s
seega/ 21. november 2018 18:08
Nutitelefoni erakond. Viljelema hakkavad telefoniõigust.
e
Eestlane/ 21. november 2018 17:34
Eesti mehed ühinege.Teeme õlle partei
t
tule taevas appi/ 21. november 2018 17:21
Puudu on veel kummi-unne müüvad po-nopoed.
e
Erakonna nägemus demokraatlikust partikraatiata ja tagatubadeta riigist/ 21. november 2018 17:11
Iga liige teatab enne valimisi, kellele tema hääled ise isikumandaati mitte kokku saades üle kanduvad. Nii saab iga liige, kes ise isikumandaadiga riigikokku ei saanud oma hääle ka tagasi võtta, sest tema antud hääled erinevalt valijate antud häältest on avalikud. Spetsiifilisemalt võivad parteiga liituda nii vasak, kui parempoolsed või näiteks mingi konkreetse ühiskondliku projekti eest võitlejad ( Rail Balticu eest või näiteks ka selle vastu ), ning nad moodustavad selles süsteemis oma maailmavaate või eesmärgiga grupi, "fraktsiooni". Sedasi on erakond nagu terviklik Eesti!
j
jahm/ 21. november 2018 16:59
Sellist erakonda on raske tõsiselt võtta kui neil endil ei ole korraliku nägemust, et mida võiks paremaks teha. Järsku tulevad ja registreerivad erakonnaks ja seda ka viisil mis on naeruväärne (telefoniloosi meelitamisega)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee