Sisuturundus

Nahk ilma skalpelli ja botoksita nooremaks! 

Perle Bleue, 16. november 2018, 12:06
 
Kui unistad naha radikaalsest noorendamisest ilma skalpellita, siis on sulle suurepärane uudis – kauni välimuse nimel ei ole vaja üldse liiga palju pingutada. Botoks, naha pinguldamine ja valulikud protseduurid ei pea olema tingimata vajalikud.

Kõik tänu ühele geniaalsele naisele, kelle abikaasa julges truudust murda. See naine on Amelia Klaus (45), geneetikaprofessor Los Angelesest. 

Tal oli kodu, tütar, armastav mees ja õnnelik elu. Kahjuks avastas ta peale oma 45. sünnipäeva, et mees petab teda. Ja kellega? Assistendineiuga, kelle nägu on botoksiga pinguldatud! Amelia oli vihane, sest tema oli alati hinnanud loomulikkust. Kuigi tal oli piisavalt raha, ei soovinud ta iialgi kirurgi vastuvõtule minna.

„Soovisin, et mu mees läheks kadedusest roheliseks. Tahtsin olla ilus ja õnnelik, nii enda kui teiste jaoks. Tunda ennast east hoolimata noorena ja nii ka välja näha! Seda aga ilma kannatuste, kirurgide ja naha kunstliku pinguldamiseta,“ räägib Amelia ise.

Seetõttu otsustas Amelia botoksi diktatuurile sõja kuulutada ning vabastada naised ilu nimel kannatamisest. Ta töötas kolm aastat naistele mõeldud invasiivse protseduuri ning noorendava valemi kallal. Ta kasutas geneetika, molekulaarbioloogia ja kosmeetika valdkondade uusimat teavet, töötas parimates laborites ning avastas naharakkude vananemise „dekodeerimise” võimaluse. Enamgi veel, tal õnnestus see salajane valem looduslikult aktiivsesse ravikuuri sulgeda!

Meetod toimib kolmel tasandil:

- Lõdvestab miimiliste kortsude tekke eest vastutavad lihased, mis kõrvaldab 98% kortsudest.

- Ehitab üles naharakkude DNA struktuuri, tänu millele näeb nahk noorem välja 

- Tõhustab rakkude neurotransmittereid, tänu millele tungivad aktiivained nahka 369% kiiremini.

Senini on see ravikuur aidanud 14 578 naisel nooruslik välimus ja õnnetunne taastada.

Amelia 67-aastane ema leiab, et tema tütar on teinud midagi geniaalset. „Juba peale selle spetsiifika nädalast kasutust tundsin, et mu nahk on uuenenud.  Kadusid isegi „põsekotid”, mu kael on silenenud. Mees kingib lilli, kutsub restorani… Nagu meie abielu algaastatel! Iga naine on ära teeninud ilma kannatusteta ilu,“ jutustab naine.

Saavuta nooruslik välimus NÜÜD.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee