Horoskoop | Eriline

PÄEVAHOROSKOOP: pühapäev, 25. november 

Astroloog Maria Angel, 24. november 2018, 22:22
 PantherMedia/Scanpix
Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema uus päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär

21. märts – 19. aprill

Oled toimekas, tahad teistega koos tegutseda. Sulle on väga tähtis, et saaksid oma mõtetest rääkida, asju kaaslastega arutada. Talud ka kriitikat, kui seda edastab usaldusväärne inimene.

Sõnn

20. aprill – 20. mai

Ideaalne aeg rahvarohkete ürituste väisamiseks. Oled jutukas ja heatujuline, suhtled mõnuga erinevate inimestega ja naudid flirtimist.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Võiksid kodus külalisi – olgu siis sõpru või sugulasi - vastu võtta. Ilmselt kujuneb aeg meeleolukaks, põnevat juttu jätkub varaste hommikutundideni.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Naudid melu enda ümber. Sinuni võib jõuda põnevaid, ehk isegi pikantseid kuulujutte. On ka kange tahtmine neid pisut ilustada ja siis edasi rääkida.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Ilmselt on palju suhtlemist, erinevate inimestega kohtumist. Juhuslikult vestluse käigus võid teada saada midagi, millest äriasjus palju kasu tõuseb.

Neitsi

23. august – 22. september

Hea oleks pühapäev veeta ratastel, külastada erineva õhustikuga paiku ja tunda rõõmu uute inimestega suhtlemisest, nende muljete kuulamisest.

Kaalud

23. september – 23. oktoober

Võivad meenuda kuldsed sõnad, mida keegi kunagi on öelnud. Nüüd alles mõistad nende sügavamat mõtet läbi isikliku prisma.

Skorpion

24. oktoober – 21. november

Hea aeg aktiivseks puhkuseks sõprade seltsis. Ilmselt on tahtmist palju ringi liikuda, mõtteid ja muljeid vahetada, niisama lobiseda ning nalja visata.

Ambur

22. november – 21. detsember

Vabas õhkkonnas võid kohtuda inimestega, kellega sul on kokkupuuteid ka töises vallas. sundimatu vestlus viib põnevate ideedeni. Saatus soosib sind.

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Ole tavapärasest üksjagu jutukam. On kange tahtmine teisi õpetada, enda kogemusi vahendada. Ka võib üle huulte libiseda seni hästi varjatud saladus.

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Võid tunda vajadust kellegagi jagada oma salajasemaid mõtteid, rääkida sellest, mida sa südamepõhjas soovid ja kardad.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Kallimaga koos olles keskendu pigem kuulamisele kui rääkimisele. Vali sõnu hoolega, ära ütle midagi mõtlematut, mis võib teist haavata ja mida hiljem kahetsed.

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Ambur! Algaval aastaringil saadab sind õnn – head võimalused tekivad kergesti ning sinu töö on need otsustavalt ära kasutada. Väga palju sa pingutama ei pea, alustatud projektid saavad kiiresti tuule tiibadesse. Siiski – kui lihtsalt niisama istud ja laiskled, ei juhtu ka midagi. Ole julge ja algatusvõimeline, ka edu korral kannusta end takka!

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee