Poliitika

Keskerakonna esinumber Ida-Virumaal on Yana Toom (8)

Kadi Raal, 17. november 2018, 12:21
Yana Toom Foto: Stanislav Moshkov
Keskerakonna esinumber Ida-Virumaal on Yana Toom ning seal kandideerivad ka riigikogu liikmed Mihhail Stalnuhhin, Valeri Korb, Dmitri Dmitrijev ning Eevi Paasmäe.

Keskerakonna esimees, peaminister Jüri Ratas kirjeldas Toomi hinnatud europarlamendi saadikuna, kes on ALDE komisjonides panustanud nii raportöörina kui ka variraportöörina Euroopale ja Eestile olulistes küsimustes. "Ta (Toom - toim) on suutnud kõnetada erinevaid kogukondi ja inimesi Eestis, mis on kahtlemata sidusamaks ühiskonnaks oluline,“ sõnas Ratas.

Toomi sõnul on Ida-Virumaa suurimad murekohad töökohad ning palgatase võrreldes muu Eestiga. Toom lisas, et tema jaoks on murettekitav ka valimiste-eelne kogukondade vastandumine ning eelkõige EKRE ning Reformierakonna poliitikute jätkuv rahvusküsimuste kasutamine oma kampaaniasõnumites. „Me ei saa ega tohi lubada ksenofoobseid mõttemalle ja  nende normaliseerimist teatud poliitikute poolt," märkis Toom. 

Ida-Virumaal kandideerivad lisaks Toomile riigikogu liikmed Valeri Korb, Mihhail Stalnuhhin, Dmitri Dmitrijev ja Eevi Paasmäe, Jõhvi vallavanem ja endine minister Martin Repinski, Narva linnapea Tarmo Tammiste, Toila vallavanem Eve East ja endine Narva abilinnapea Maksim Volkov.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee