Õhtulehe raadio

„UNEJUTUD“ | Judinaid tekitav enesetapumets ja lahendamata mõrv 

Unejutud, 16. november 2018, 20:04
Foto: Erakogu
Unejuttude seekordses podcastis räägitakse suitsiidistatistikast ning stereotüüpsetest arusaamadest.

Episood 11: Kuule nii on päris hea kuule nii on päris hea, täna õhtul kuskile minema ei pea, okeii... podcast käima ja sinustki saab öölaps nagu Agnesest ja Eliisest.

Samal teemal

Selles episoodis tuleb juttu suitsiidistatistikast ning stereotüüpsetest arusaamadest asiaatide kohta. Põhiteemadeks selles episoodis -  Agnes räägib meile judinaid tekitavast Enesetapumetsast ning Eliise jutustab lahendamata mõrvast (kõige oskamatumalt läbi viidud mõrvauuring)  mis toimus Villisca, Iowas.

Unejutud podcast on kahe Pärnu tüdruku (Eliise ja Agnes) poolt loodud jutusaade, kus igal kolmapäeval avaldatakse uus osa, milles räägime veini kõrvale kahest päriselt juhtunud ning dokumenteeritud lahendamata müsteeriumist, “huvitavast” mõrvaloost või paranormaalsest intsidendist.

Enne igat osa teeme mõlemad korraliku uurimustöö ühe intsidendi kohta. Kordamööda kanname oma loo teineteisele ette ning postitame oma instagram'i kontole ka konkreetse looga seotud fotosi. Lugudest räägime neutraalse, samas kohati skeptilise nurga alt ning oleme leidnud üsna hea tasakaalu huumori ja tõsise horrori vahel. 

 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee