Kingiidee | Sisuturundus

Kui otsustad ilusüstide kasuks, siis usalda end professionaali hoolde 

Marju Karini Ilukabinetid, 22. november 2018, 16:06
 
Kes meist ei ihkaks näha välja igavesti kaunis – kuid paraku teeb aeg alati oma töö. Niisiis võib ühel hetkel tunduda välimuse korrigeerimine see ainuõige lahendus. Kui lähed aga ilusüste tegema, veendu, et usaldad oma välimuse tõelise professionaali kätesse.

Marju Karini Ilukliinik on tänaseks oma valdkonna edukaim Eestis. Kliiniku omanik ja peaspetsialist Marju Karin on rohkem kui 10 aasta pikkuse kogemusega esteetilise meditsiini iluspetsialist. Tõestust sellest, et Marju on hinnatud ja armastatud tegija, annab ka see, et tema klientide hulka kuuluvad sellised tuntud inimesed nagu Krista Lensin ja Reet Härmat.

Marju Karin Ilukliinik pakub uusimaid ravimeetodeid ja tehnikaid erinevat tüüpi nahaprobleemidele (nii meestele kui naistele). Eelkõige tegeletakse just uuenduslike esteetiliste protseduuridega nagu ilusüstid, botox, mesoteraapia, biorevitalisatsioon, laserhooldus, juuksekasvu soodustavad ning tselluliiti vähendavad protseduurid, veenitöötlus, hemorraagia ravi ja isegi neuroloogiliste haiguste käsitlemine.

Marju Karini Ilukabinetis leidub ka protseduure, mida mujal Eestis ei saa. Näiteks on seal esimene Clear & Brilliant laser, mille tulemused on suurepärased, kuid taastumise aeg minimaalne. Ka silmaaluste täitmine on unikaalne protseduur, mida ei teostata igal pool Eestis. „Meie eesmärk ei ole päästa ilu, vaid anda inimesele rahulolu, mis peitub enesekindla ning terve inimese kehas,“ lausub Marju ise.

Et pakkuda klientidele vaid parimaid ja uusimaid tehnikaid, ei tehta allahindlust ka väljaõppe osas. Agaralt seistakse selle eest, et ilukliinikus töötavad spetsialistid oleksid meditsiiniharidusega ning spetsialiseerunud kõige värskematele maailmas saada olevatele tehnoloogiatele. Selleks täiendavad Marju ja tema tiim end erialaselt mitu korda aastas. Marju on õppinud nii Londoni, Moskva kui ka Peterburi ilukliinikute arstide käe all, täiendavatel koolitustel aga osalenud näiteks Milanos, Pariisis, Monacos.

Kuna ilutööstus kasvab jõudsalt ning sellega kaasneb ka pidevalt laienev protseduuride nimekiri, on just sinu jaoks parima protseduuri leidmiseks vaja tulla konsultatsiooni. Kuigi Marju ise eelistab kliendiga silmast silma kohtuda, siis nüüdisajal on ta valmis vastama küsimustele ka Skype’is ja Facebookis.

Sel sügisel valmis ka Marju Karini oma e-pood ja blogi, kust on võimalik lugeda rohkem tegemiste kohta ning saada osa ilumaailma põnevamatest uudistest.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee