COOP | Sisuturundus

VIDEO | COOPi autoloosi võitja: mõtlesin esmaspäeval, et ostaks Passati – kolmapäeval helistati ja öeldi, et olen selle võitnud! 

COOP | Video: Tatjana Iljina, 16. november 2018 09:21
„Meie perekonnas oli juba kolm autot, aga kõik nad on vanad. Kuna perelisa on tulemas, siis oligi plaan vanad autod maha müüa ning osta üks uus ja korralik,“ räägib COOPi autoloosis uhiuue Volkswagen Passati võitnud pereisa Reimo Meitsar (31) Põlvamaalt Savernast.

Uue auto ostmise ideed on Reimo veeretanud juba mõnda aega. „Mul jäi see vist isegi naisele mainimata, aga esmaspäeval mõtlesin, et ostaks Passati – ning kolmapäeval helistati ja öeldi, et olen selle võitnud,“ muigab Reimo. Volkswagen Passati juures hindab õnnelik võitja eelkõige välimust ning ökonoomsust. „Pluss on muidugi see, et ta on täiesti uus – ei pea muretsema, ega kere või mootor läbi pole. Mul pole kunagi olnud uut autot, nii et tuleb sellega harjuda,“ räägib Reimo.

Ka tema abikaasa Irina (30) kinnitab, et uut autot oli nende perre vaja. „Meil on kogu aeg nii, et kord üks auto katki ja siis teine. Nii villand oli juba sellest – kui on vaja minna näiteks arsti juurde, siis auto jälle katki,“ ohkab Irina.

Irina ja Reimo on koos olnud juba kooliajast saadik ning nende abielu sõlmiti 2015. aastal. Neil on 10-aastane tütar Anabel ja jõulude paiku sünnib perre pisipoiss. Kui Irina on Valgamaal ämmaemand, siis Reimo peab isalt päritud talu. Sõiduautosid on küll Meitsarite õuel koos uue Volkswagen Passatiga neli, kuid maja kõrvalt leiab ka mitu kombaini ja traktorit. „Eks ma olen väiksest peale sõidukitega seotud olnud, sealt see autohaigus tulnud on,“ naerab Reimo, kelle suureks armastuseks on ka motosport.

Traktoristina on Reimo jaoks suvi kibekiire tööaeg. „Tegelikult lähen põllule, kui lumi ära sulab ning naasen, kui lumi maha tuleb,“ lausub ta. Seega on just sügistalv periood, mil perekond saab veidi mööda Eestit ringi sõita ja koos aega veeta. „Eks me käime talvel vahepeal spaas või jõulumaal,“ toob Irina näite. Tütre Anabeli jaoks on see aga puhas rõõm, sest ta armastab väga autoga ringi vuramist. „Autoga on mõnus sõita. Mulle meeldib kõige rohkem, et saab istet liigutada,“ teatab ta. Laps kiidab ka uut Volkswagen Passatit – tema sõnul on parim osa see, et auto on valget värvi!

Poes käiakse mitu korda päevas

Reimo tunnistab, et kui talle helistati COOPist ja teatati võidu-uudist, pidas ta seda tüngakõneks. „Algul ma ei uskunud seda – küsisin isegi, ega see tüng ei ole. Kui kinnitati, et ei ole, seedisin seda natuke.. ja loomulikult oli emotsioon võimas. Ma jooksin kohe tuppa ja ütlesin naisele, et võitsin auto. Muidugi naine ei uskunud seda,“ meenutab Reimo.

Mullu oli ta COOPi autoloosiga kursis, kuid tänavu mitte. „Kui ma ostutšekki üldse uurisin, siis tavaliselt vaatasin pigem boonuspunktide jääki,“ tõdeb ta.

Saverna Konsumis, mis on piirkonna ainus suurem pood, on Reimo tihe külaline. Ei ole harv juhus, kui ta käib Konsumis lausa kolm korda päevas. „Esiteks on Konsumi asukoht ideaalne, sest ma elan siit umbes kilomeetri kaugusel. Teiseks on poes kõik meie jaoks vajalik olemas,“ leiab Reimo. Kui satutakse aga pooletunnise sõidu kaugusele Tartusse, käiakse ka Lõunakeskuse Maksimarketis. „Seal on muidugi valikut rohkem, aga põhiasjad saame kenasti Saverna Konsumist ära osta,“ lisab Irina. Ühes kuus kulutatavad nad toidukraamile keskmiselt 700-800 eurot.

Meitsarite peres pole poodlemine vaid ühe inimese ülesanne. „Eks meil sõltub poes käimine sellest, kuidas kellelgi aega on ja kes parasjagu kodus viibib. Tütar läheb muidugi alati kaasa – tema seda käiku vahele ei jäta,“ räägib Irina naerdes.

Foto: Tatjana Iljina

Kuidas võita auto?

Eesti kõigi aegade suurim autoloos alustas taas septembris ning iga kuu loositakse COOPi klientide vahel välja uhiuus Volkswagen Passat. Loosis osalemiseks peab klient COOPi kauplustes ühe kuu jooksul poodlema kokku vähemalt 50 euro eest ning registreerima oma ostud COOPi kliendikaardiga (Säästukaart, Säästukaart Pluss või Coop Panga kaart). Just kliendikaardi registreerimine on võti loosis osalemiseks, kuna automaatne kliendikaardi süsteem peab ise arvestust, kui palju virtuaalseid loosipileteid on kogunenud. Oma piletite arvu ja kui palju järgmisest piletist puudu on, saavad kliendid jooksvalt vaadata ostutšeki pealt. Samuti tasub aadressil www.coop.ee/saastukaart üle kontrollida, et Säästukaardi andmebaasis oleksid õiged kontaktandmed, sest kui klienti pole võimalik kolme tööpäeva jooksul kätte saada, on korraldajal õigus välja loosida uus võitja.

Juhul, kui ühe kuu jooksul koguneb oste kokku üle 100 euro, on võiduvõimalus kaks korda suurem, 150 euro korral kolm korda suurem ja nii edasi. Iga kuu toimub uus loosimine ja virtuaalsete loosipiletite arvestamine algab otsast peale. Loosimiste tulemustest informeeritakse avalikkust meedia kaudu ning lisainfot leiab COOPi koduleheküljelt www.coop.ee/autoloos.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee