Eesti uudised

Mida teha, kui pisipõnn poes midagi tasku pistab?

VAPUSTATUD EMA: poe turvamees ähvardas kolmeaastast last politseiga! (84)

Liina Hallik, 15. november 2018 08:10
PIIRIKATSETUS: Näppav laps võib kombata piire: mis siis ikkagi juhtub, kui võtan? Mida kiiremini ta vahele jääb, seda parem – siis on ta saanud kogemuse, millised on näppamise tagajärjed. Fotolavastus.Foto: Stanislav Moškov

Väikelapsega toidupoest väljunud ema tabas šokk, kui kaupluse turvamees nõudis, et ta kõigi külastajate ees lapse seljakoti sisu ette näitaks. Ema ehmatuseks tulid poja kotist välja värvilised üllatusmunad. Enne, kui kohkunud lapsevanem end koguda jõudis, ähvardas turvatöötaja kutsuda politsei, kui kauba eest kohe ei maksta.

Hiljem selgus, et pisipõnni pahaaimamatut tegu oli näinud kaupluse töötaja, kes sel hetkel samas kaubavahes toimetas. Selle asemel, et toimuvale lapse ema tähelepanu juhtida, läks ta hoiatama turvameest, kes siis kassade juures emale ja lapsele peale passis.

Kaupluse turvajuht tõdes, et intsidenti näinud töötaja oleks tõepoolest võinud ka lapse ema teavitada, ent kohustuslik see ei ole. Asja arutades nõustus turvatöötaja, et iga olukord tuleks lahendada eraldi ning robotina ainult seadusest ja reeglitest lähtuda ei saa. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

15.02.2019
Mees kutsuti kassapidaja hooletuse tõttu politseisse ülekuulamisele

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee