Kommentaar

Ants Erm | ÜRO migratsioonilepe on üleskutse globaalseks rahvaste rändeks

Ants Erm, Põhiseaduse Assamblee liige, 12. november 2018 12:09

62 KOMMENTAARI

m
Mullad õpetavad/ 16. november 2018 19:52
Et kui allah annab elu, küll annab siis ka toidu! Ei mingit muret! Peasi on vaid 5-6 korda päevas palvetada, regulaarselt mošeed külastada ning mullale annetada. ja mida enam on mehel poegi, seda väärikam ta on. 7-pojaga ollakse juba küla nõupidamisel auväärt aksakall.
A
!!!/ 16. november 2018 19:48
Aastat 50-60 tagasi oli aafrikastel suureline loosung - Aafrika aafriklastele! S.o. et valged kerige siit välja, tagasi oma euroopasse! Nad peaksid seega nüüd õnnest seitsmendas taevas olema. Aga ei, millegipärast kipuva nüüd ise neile järele - Euroopasse! Sest jõukuseks tuleb tööd kah teha. ning seejuures arukalt ning tulemuslikult.
a
Ajaloohuviline/ 16. november 2018 16:55
Attilal, Dareiosel. Akeksandril, Tsinghis khaanil, Batul, Timuril, Cortezil, Groznõil. Peeter I, Friedrich Suurel. Napoleonil ja Hitleril oleks täna hulga mugavam uusi ""eluruume" hõivata. Läheksid lihtsalt "pagulastena" ning seaksid end kohalike abil mõnusasti sisse
o
Onu Tomm/ 15. november 2018 19:24
Ega kõigile ei jagu! Pole kunagi ajaloo jooksul jagunud,ega hakkagi jaguma!Ei jagunud tsaari,ei cccp´i ajal!Ise krt tuleb hakkaja olla!Põle kuulnd we?
o
Onu Tomm/ 15. november 2018 19:19
e
Eve/ 13. november 2018 12:40
Kallasest arvasin ma tibakese paremini,no mis see ometi on,et nii lihtsast asjast aru ei saa:see on ju meie riigi vabatahtlik enesetapp!
a
arvamus/ 13. november 2018 09:49
Nüüd on selge, miks Trump USA ÜRO-st välja tahab viia, see on läbi ja lõhki kuritegelik valge rassi genotsiidi teostav organisatsioon.
t
TK/ 13. november 2018 07:24
Uut Aadut on vaja kes korra looks.

t
TK/ 13. november 2018 07:18
Looma ei saa sundida. Aitab ainult kastreerimine.
t
TK/ 13. november 2018 07:07
Mikser saab brrrüüsseli onudelt kiita- võimalik et ka kommi
t
TK/ 13. november 2018 07:05
Selle rändepaperi asemel võiks endised emamaad oma kolooniaid jälle valitsema hakata. Ajalugu on näidanud, et mustad pole võimelised riike juhtima ja majandama. Kui piitsa ei ole, siis istutakse niisama või sõditakse naabersuguharudega. Milleks ahve Euroopasse külma kätte tarida- nende elu saab ka kolooniates valgete juhtimisel paremaks muuta.
t
to olge rahulikud / 13. november 2018 03:42
Kes sunnib neid nii meeletult sigima. Peredes 10 - 15 last. Iive piiramisega tuleb tegeleda, aga seda nad ei taha. Nii mus.tadel kui a.raablastel ei tule pähegi, et rasedust saab ära ka hoida.
k
kippar/ 12. november 2018 20:25
Vähemalt ei aeta enam seda sõjapõgenike jama vaid asi selge, et tegu globaalse rahvastiku tahtliku segunemise plaaniga. Miks ei võta sellel teemal sõna meie näitlejad ,lauljad, sportlased ja muud avaliku elu tegelased. Kas arvate et nad tahavad seda loomakarja siia. Ei taha aga kui sõna võtavad siis on edasised sihtasutustest rahastatud projektid nende jaoks suletud. Ehk siis tegu pelgalt rahas ja oma heaolus.
m
milles küsimus/ 12. november 2018 20:11
Eestlased on ise ühed suured välismaale rändajad!
m
Mari/ 12. november 2018 19:50
to: Kõik inimesed on võrdsed 14:56: Mitte sündimise koht ei too õnne.Inimesi sünnib Gröönimaal ja kõrbes ja saavad oma eluga hakkama. Aafrikas ja teistes soojades maades võib saada mitu saaki aastas, ei ole kulutusi küttele, talveriietele. Asi ikka milleski muus. Miks LAV-s valged inimesed elavad hästi, aga neeg-rid mitte? Valge inimene teeb seal tööd, arendab oma ettevõtlust. Ja nüüd leidsid nn. mustanahalised seal, et valgetelt tuleb lihtsalt nende loodu ära võtta. Aga tööle nad ei hakka ju ikka, mitte nii nagu valge inimene. Ja lõpuks on ka valge inimese loodu ära lagastatud.
m
Mis küll toimub?/ 12. november 2018 19:46
Milleks meile inimesi, kes ei oska ega ka ei tahagi tööd teha, vaid oskavad vehkida nugade ja matseetetega.Euroopas elavad rahvused on kõik ise oma väärtused üles ehitanud,sõjast laastatud linnad üles ehitanud, ei ole kusagile jooksu pannud töö ja raskuste eest.Kui need migrandid ei ole suutnud, või mitte tahtnud oma kodumaal korda majja lüüa, siis sorry, see on seal teie kodu, tehke ometi midagi,ärge jookske minema nagu viimased argpüksid.

m
Maravilla/ 12. november 2018 19:35
Neile rahvamassidele oleks kõige rohkem kondoome vaja. Aga islam ei luba neid ilmselt kasutada nagu moslemimeeste mugavuski. Seks nende väheseid lõbustusi ju. Ja mida rohkem neid toita ja abistada, seda jõudsamalt nad sigivad. Suremus langeb siis ju.Ühes Aafrika riigis näiteks kahekordistus rahvaarv 20 aastaga.
l
leivaisa!/ 12. november 2018 19:31
Hakkame mässama Tallinna tänavatel! Nagu välismaal. eriüksused välja nagu proks sõduri ajal. Mis valitsus siis teeb!
m
mida/ 12. november 2018 19:31
sa selle "õnnega" pihta hakkad kui eestalse kohta kümme neeg,rit eestis on? Mis sul sellega paremaks muutub, aru ei saa.
j
jan29/ 12. november 2018 19:30
Piirid kinni ja ei tule neid üle enam, Kui piirid tehakse nö vabaks ja hakatakse paigutama neid, siis ma kolin Eestist minema, aga kuhu? Neid muslimid ju igal pool üle maailma. Lähen siis Poola elama. Võtan Poola naise ja jäängi sinna .
s
see ongi häving/ 12. november 2018 19:20
ja vaata kui palju eestlasi seda toetab!! Kaja kallas ja reffid on selle hulluse poolt.
v
võõrliikide sallijad/ 12. november 2018 19:17
on õnnetud inimesed, katkisest perest ja neil on ükskõik, mis edasi saab, enese ja ümbritseva vihkaja. Mida hullem ümberringi, seda rõõmsas ta on. Tavaliselt pannakse sellised inimesed kinni, nüüd on nad eu-s aga normiks kuuluatud.
j
jah/ 12. november 2018 19:13
omad inimesed müüsid neegreid valgetele orjadeks. araablased sellega alustasid. ja aafrika mandrilt on väärtused välja tassitud nende samade innimeste esindajate abiga. opereerida nad seal ise ei suuda, las siis elavad metsades ja savannides, ei ole vaja mingeid nutifone või muu dkräppi. kas nad ise tegelt saavad aru, et neil on seal praegu hea elu ja nad tõmmatakse mingisse idiootlikku dr mengele mängu? kas õhtulehe kommenteerimisliides on mingi nali või?
b
Bretooni linnuvaatleja/ 12. november 2018 16:56
Valgete rahvaste väljavahetamise programm on laiahaardelisem ja hõlmab väga paljusid organisatsioone, kes siis siis seda migratsiooni soodustavad ja aitavad sellel paremini toimuda. ÜRO ja EL on lihtsalt siis veelgi siduvamad oma lepetega. Selle Euroopa Komisjoni raporti järgi on Põhja-Euroopasse ja Balitmaadesse oodatud miljonid "pagulased": https://ec.europa.eu/home-affairs/sites/homeaffairs/files/e-library/docs/pdf/final_report_relocation_of_refugees_en.pdf Siin aga on infoleht juba kohale jõudnud migrantidele: http://w2eu.info/ http://w2eu.net/

x
xx/ 12. november 2018 16:43
Vaata parem seda artiklit: https://www.theguardian.com/uk/2004/mar/11/highereducation.books
m
Marek/ 12. november 2018 16:34
... haudvaikus. Kaks nädalat tagasi kõnelesin sellest lepingust Tallinna volikogu ees ja tegin konservatiivide nimel ettepaneku arutada valitsuse debiilse migratsioonipoliitika valguses terendava ohjeldamatu immigratsiooniga seonduvaid probleeme volikogu ümarlauas. Kõlvart lükkas ettepaneku oma kirjas tagasi väitega, et valitsus arutab neid teemasid. Eestis valitses endiselt haudvaikus, konservatiivide arupärimistest Riigikogus ja Tallinna volikogus ei räägitud silpigi. Kõik oli košer ja halal ja parimas korras. Kesikud ja sotsialistid (loe: kommunistid) olid kuss, ...
m
Marek/ 12. november 2018 16:30
Urmas Reitelmann: Lugesin hommikul, et Angela Merkel paljastas paljukirutud GCO lepingu ettevalmistusaja pikkuse, mis ulatub aastasse 2000, mil UN tuli välja neljalehelise deklaratsiooniga, mis kandis võigast pealkirja "Replacement Migration". Kuulsin ise sellest kusagil septembri keskel ja rääkisin fraktsioonikaaslastele Tallinna volikogus. Eestis valitses haudvaikus. Leppe teksti sain 8.oktoobril ja saatsin Henn Põlluaasale, kes väliskomisjoni liikmena nägi dokumenti esimest korda, kuigi välismikser valetas äsja süüdimatult, et komisjon oli lepingu sisust teadlik. Eestis valitses endiselt h
k
Kõik inimesed on võrdsed!-le/ 12. november 2018 16:01
Miks need mitte-Euroopas sündinud ei kasuta ühtegi õlekõrt,mis neile terve sajand antud on, vaid virelevad ja laisklevad edasi oma isamaal?Ta ei hakka selle õngega püüdma, vaid müüb selle esimese asjana ära!...Mida teeb Euroopa sellise kultuurimentalistidega!? Kõik inimesed on võrdsed OMAL maal, sest nad teavad, kuidas asjad on, NEIL.
v
Vanaema maalt/ 12. november 2018 15:36
Midagi nii jubedat, pole ammugi lugenud. See oleks häving meie riigile.
p
Pööriöölane/ 12. november 2018 15:31
12-13 sajandi eestlaste künad reeglina Läänemerest kaugemale eriti ei küündinud.
k
käbikorjaja/ 12. november 2018 15:30
Vene migrantide kogukond on siin ammuilma ja vägagi häälekas. Kas neegrid-araablased on seni vaiksed olnud, ainult paar skandaalikest . Minu arust iga päev ja igast torust tuleb venelaste ja teiste migrantide hädakisa ja põlisrahva häbistamine, kui halvasti meie ikka käitume.
t
to kõik inimesed on võrdsed/ 12. november 2018 15:22
aga miks sa siin, eestis, ei võta oma raha eest ostetud oma koju mõnda lasterikast pere, kus ema ainult sünnitab ja isa ei viitsi tööl käia ja on töötu? miks sina pead elama omas kenas majas või korteris, võta nad enda juurde, mis sest, et nad on laisemad ja rumalamad ja ei soovigi areneda? miks sa siis ütled, et ei, see on sinu oma ja sinu kodu? aga koos loodud väärtusi ehk maksumaksjate koos tööga korjatud raha peaks siis jagama lihtsalt sisserändajatele, kellele ei ole üle euroopa näha olnud mingit soovi tänulik olla, kahjuks isegi lausa vastupidi, on soov olnud tänamatu olla.

p
peeter laur/ 12. november 2018 15:14
Küll täna Vikerraadios kiidetakse seda hullu ideed. Kui Tallinna laht selliseid paate täis on,nagufotol,siis nad enam seda jura ei räägi
k
konsa/ 12. november 2018 14:46
tahetakse seda, et eesti loobuks oma SUVERÄÄNSUSEST, et mingid võõrad tegelased hakkaks ettekirjutama milline peab olema meie rahvastiku koosseis
e
et siis läheb/ 12. november 2018 14:29
jamaks üro juhtimisel https://uueduudised.ee/arvamus/marrakechis-antakse-avapauk-suuremat-sorti-ulemaailmsele-verevalamisele/
k
konsa/ 12. november 2018 14:28
to läänemailm on ise süüdi aafrika manner oma riikidega on olnud siiamaani nagu üks lõputu pump, mida on ekspluateeritud nii kuidas võimalik..... .-.-.-.-.- no nüüd oled sa oma süü ülessetunnistanud AAFRIKA halvas olukorras, sind tuleks selle eest kinnimajja panna ja siis aafrikat ülesehitama saata
e
Ex-soomlane/ 12. november 2018 14:27
Vaadake kes oli leppe suurimad toetajad ja on kohe teada et asi ongi nii. Asendada valgenahalised mehed islam supermeestega.
b
bn/ 12. november 2018 14:27
Parem teha ÜRO-s ettepanek ülemaailmse pereplaneerimise kokkuleppe sõlmimiseks, nii et iga riik peab kindlustama oma rahvastiku ära toitmise ja selle mitte suutmisel meetmete ette nägemise, eeskujuks on seejuures Hiina. Maakera pole kummist.
k
konsa/ 12. november 2018 14:22
A / to Eesti pole koloniaalriik olnud ja meil ei pea ka negrode ees mingit süütunnet olema .-.-.-.- asi on selles, et ka kunagised koloniaal riikidel puudub kohustus tegeleda endiste kolooniate probleemidega, sest nad kõik on nüüd ISESESVAD riigid. kui miskid NEEGRID, SOTSID, FEMINISTID jt. süüdistavad VALGET MEEST miskites kunagi ammu sooritatud tegudes, siis on tegemist ÜRG AEGSE VERITASU importimisega kaasaega. (Veritasu - kättemaks perekonna või sugukonna liikme vastu toime pandud teo, enamasti tapmise aga ka kehavigastuste tekitamiste eest ja naiseau rüvetamise eest jm.)
k
kui juba politsei tunnistab, siis on ikka jamad juba käes/ 12. november 2018 13:52
https://uueduudised.ee/uudis/eesti/politseijuht-tunnistas-et-migrantide-kogukond-tekib-eestis-vaikselt-ja-kriisiaeg-on-kohe-kaes/

k
Kindel Kalju/ 12. november 2018 13:52
Kui ei ole olnud , siis tänase valitsuse juhtimisel saab olema ! Valige keskerakond ja te ei kahetse !
v
vana keski/ 12. november 2018 13:50
a
A/ 12. november 2018 13:44
Küsimus on selles , kas Läti jõuab Ungari jt . ühte ritta asumisel Eestist ette või ei ning sellest jääb meie reeturitele väheks ,et neid enam ei valita - rahvale valetamine ja salatsemine peaks saama karistatud vähemalt vastavate limukate tagasiastumisega !
n
12. november 2018 13:42
Nagu räntirtsud kui on puhtaks söödud ja hävitatud liiguvad uutele aladele.
j
Ja siis/ 12. november 2018 13:36
Missugune roll on selles Eestil? Hästi- 12-13 sajandil meie mereröövlid ehk panid Marokost mõned naised pihta, aga see pole ju midagi!
a
A/ 12. november 2018 13:35
Eesti pole koloniaalriik olnud ja meil ei pea ka negrode ees mingit süütunnet olema
a
A/ 12. november 2018 13:32
Libejüri arvab ikka edasi vää ,et leppes kirjas olevad kohustused ei kohusta millekski
r
rp/ 12. november 2018 13:32
Eesti pole selles osalenud.. Seetõttu pole me praegu ka kellelegi midagi võlgu.

k
12. november 2018 13:31
Kui võtta see ÜRO tegelane ja saata tema juurde 100 nee-grit. Tal on raha neil ei ole. Jagavad tema raha võrselt ja tema ise saab ka võrdselt kõigiga oma osa. 1/101 osa oma senisest varast. Ja kohe saame teada, et sellist ebavõrdsust ta küll ei taha. Samas aga on niivõrd lühinägelik, et kui otseselt tema heaolu ei vähene võivad kuskil mujal asjad just nii toimida. Mis siis saab kui varad ja rahad on jagatud rohkem ei ole midagi jagada? Edasi võtame neilt kellel veel midagigi on ja siis juba sõda toidu vee jne. eest.
r
rp/ 12. november 2018 13:30
Ja seda tahtis meie president allkirjastada!? On solvav, et nüüd nimetatakse seda jonnimiseks, kui leidub poliitikuid kes oma rahba tahte eest välja astuvad.
p
planet/ 12. november 2018 13:16
kui üldistada, siis see kuri Läänemaailm tõmbus asumaadest hiljemalt 60ndate alguseks tagasi, Aafrika sai iseseisvalt tegutseda. Tulemus on põgenikevood sinna samasse Läänemaailma, kasvõi elu hinnaga. Kesse tegi - ise tegi.
l
läänemailm on ise süüdi/ 12. november 2018 13:06
aafrika manner oma riikidega on olnud siiamaani nagu üks lõputu pump, mida on ekspluateeritud nii kuidas võimalik. kõigepealt orjakaubandus ja edast tööstusrevolutsiooni edenedes paljude euroopa riikide koloniaalvaldused, mis tagasid hea elu ja jõukuse pikaks ajaks ning kedagi eriti ei huvitanud mis seal toimub. ka tänapäeval pole midagi muutunud, rahvusvahelised suurkompaniid ammutavad kohalikke maavarasid odavalt ja on praktiliselt läbi majandushoobade tegelikud peremehed. pisku, mis pudeneb nende taskust valitseva kliki ülalpidamiseks ei tekita seal mingit heaolu, demokraatiat ega õitsengut
m
Mari/ 12. november 2018 13:06
Ja kui Euroopas jääbki rahvast vähemaks, siis pole ju töötajaid juurde vaja, sest ka tarbimine (tootmine) väheneb. Mamma Merkel aga sai Saksamaale juurde miljoneid ülalpeetavaid, mitte töölisi. Näiteks mosleminaised ei tohigi tavaliselt tööl käia, nende asi on ju igal aastal uusi lapsi ilmale tuua. Ja kopsakad abirahad ei pane ka nende mehi tööle. Aga kui jätkusuutlik on selline poliitika? Rändtirtsuparved lähevad alati sinna kus on valmistoit.Mis pärast järgi jääb?
k
Kui konservatiivid ehk EKRE/ 12. november 2018 13:02
poleks seda jama päevavalgele toonud, siis oleks ka praegu suur vaikus ja sotsid allkirjastaks selle ülima mõnuga. Tänud EKRE kurjust paljastamast!
m
Mari/ 12. november 2018 13:01
Kasvõi nui neljaks, aga kellegi karvane käsi tahab Lääne ühiskonnale vee peale tõmmata. Kas lääneriikidel polegi enam piiri ja sõjaväge vaja?Miks need arengumaade rahvad ISE enda riigi majandust ei arenda?LAV-s võetakse valgetelt maa ja vara ning halvemal juhul lüüakse omanik ka maha. Kes on keelanud neil neeg-ritel oma majandust siiani arendada? Valge inimene on vaeva näinud, põllud-istandused rajanud ja nüüd tuleb võtab must mees need lihtsalt ära. Asjad tahetakse pea peale pöörata. Ja imelik, valge inimene aitab sellele ise kaasa.

s
Sotsiaaldemo/ 12. november 2018 12:53
Mis see sõda aitab? Piirid tuleb kinni panna ja Merkeli sugused noortest neegrimeestest unistavad vanatüdrukutest poliitikud läbi valimiste poliitikast kõrvaldada.
o
odin/ 12. november 2018 12:52
küsige alati, ... kellele see on kasulik
k
Karm tõsiasi, millest ei räägita/ 12. november 2018 12:50
Aafrika on HIV positiivseid täis, mõnes riigis 40% rahvastikust. See kõik tuleb EL kodanike kaela st nende igakuine kallis ravi. Seal nad seda ei saa ja selle pärast ongi ainuke väljapääs pärast diagnoosi saamist Euroopasse tungida.
j
jan29/ 12. november 2018 12:45
j
jan29/ 12. november 2018 12:41
50 aasta pärast on Eesti riik samasugune nagu Soome. Aafriklasi täis ja põhiusk on islam ja sharia seadused nagu juba Taanis ja Inglismaal. Meie prisidet, kui allkirja annab, on puhas tyhmapää. Sõda on tulekul ja kui veel elan lähen ristisõtta
n
nii/ 12. november 2018 12:38
väga tahetakse eestlaste omal soovil ja tahtel hävitada eesti riiki, mis kuulub ju meie rahvale,,,ei, ei rändele
m
mmm/ 12. november 2018 12:26
Läänemaailm hävib selle poliitika tagajärel. Aafrika rahvaarv kasvab eksponentsiaalselt ja kõik need näljased ja vaesed tahavad tulla esimese maailma riikidesse hea elu peale. Riikide majandus sellele vastu ei pea ja kogu siinne süsteem kukub kokku ja lõpuks on oodata genotsiidi. Seda keda hävitama hakatakse, see alles selgub tulevikus.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee