Jõulud

GALERII | Oksana Tandit esitles pühadehooaja erikollektsiooni 

Ohtuleht.ee, 12. november 2018, 08:57
Foto: Maksim Toome
Moelooja Oksana Tandit  esitles oma värsket pühadehooaja erikollektsiooni. Vaata, mida pidudehooajal selga panan tasub!

Oksana Tanditi säravalt pühadehõnguline kollektsioon on saanud inspiratsiooni suurmeister Vincent van Gogh loomingu post-impressionistlikust meeleolust ja julgetest värvilahendustest.

Nii kohtame värvidest näiteks smaragdrohelist, öösinist, šampanja- ja sinepikollast, ookrit, burgundiapunast ning klassikalist musta.

“Aastalõpu pidudehooajal soovib iga naine olla väljapaistev ja eriline. Minu värske aastalõpukollektsioon mängib värvide ja huvitavate lõigetega, näiteks kontrastse sinirohelise värviploki või efektsete nahkhiirevarrukatega, sulandades need ühte luksuslike materjalidega. Samas ei puudu sealt igapäevaselt kantav klassika, mida erinevalt stiliseerides võib edukalt aastaid kanda,” rääkis moelooja Oksana Tandit.

Kollektsioonis kohtame pidulikke kokteili- ja peokleite, elegantse lõikega kombinesoone ning päevakleite, mis ühendavad luksuse praktilisusega. Näiteks on detailide rõhutamise oskuse poolest tuntud Oksana toonud sisse põnevad drapeeringud või ühendanud päevakleitide puhul sametist esiosa peenvillast varrukate ja seljaosaga.

Kollektsioonist ei puudu ka Oksana Tanditi klassika ehk klientide poolt juba hinnatud mereväe vormist inspireeritud detailidega “kaptenikleit” või käsitsi valmivad kõrberoosimotiivid, mis erikollektsioonis on saanud uue piduliku helgi.

Materjalidest näeme siidi ja siidsametit, Loro Piana hinnalist kašmiiri ja peenvilla, sekka pidulikult helklev litterkangas. Kollektsiooni täiendavad Eesti ehtekunstniku Kaie Pärtsi kullast ja vääriskividest autoriehted, mida kuni aasta lõpuni saab osta Oksana Tanditi esindussalongist.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee