Horoskoop | Eriline

PÄEVAHOROSKOOP: pühapäev, 11. november 

Astroloog Maria Angel, 10. november 2018, 22:22
 PantherMedia/Scanpix
Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema uus päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär

21. märts – 19. aprill

Maad võtavad nostalgilised meeleolud. Võid tunda soovi külastada lapsepõlvekodu või suhelda vanema põlvkonna sugulastega.

Sõnn

20. aprill – 20. mai

Oskad ühendada meeldiva ja kasuliku. Aeg sobib aktiivseks puhkuseks, kindlasti tuleks võimalikult palju viibida värskes õhus, isegi juhul, kui ilmaolud pole kõige paremad.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Võta aeg maha, naudi meeldivat seltskonda ja võimalust pisut laiselda. Töömõtted tõrju heaga peast välja, pigem mõlguta reisiplaane. Võid leida hästi soodsa reisipakkumise.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Võid end üsnagi väsinuna tunda. Ära ürita liiga tubli olla ning edasi rahmeldada, kohustusi saab veidike edasi lükata. Tegele sellega, et iseend paremasse tasakaalu saada.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Selleks, et nädalavahetusest rõõmu tunda, ei pea tingimata ette võtma kulukat seiklust. Mõnedki põnevad tegevused on täitsa tasuta! Ka lastele tasuks säästlikkust õpetada.

Neitsi

23. august – 22. september

Et oma tulevikku edasiviivalt kujundada, tuleb tunda ka minevikku. Kohtu inimestega, kellega sul on ühiseid südantsoojendavaid mälestusi.

Kaalud

23. september – 23. oktoober

Hea päev loominguliseks eneseväljenduseks. Sul on emotsioone, mida ei tohi endasse suruda, vaid tasub jõuliselt loomingusse valada. Päev võib tuua võimaluse rahalise kasu lõikamiseks.

Skorpion

24. oktoober – 21. november

Kodus norutamiseks aeg ei sobi, mine seltskonda ja löö seal laineid! Astud julgelt vestlema erinevate inimestega, sõlmid kontakte, mis võivad kasu tuua.

Ambur

22. november – 21. detsember

Ilmselt on väsimus suur ja vajad aega oma jõuvarude taastamiseks. Ära pelgalt viisakusest küllakutseid vastu võta. Vajalikke rahaasju ära aga edasi lükka.

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Küllap tekib võimalusi olla tähelepanu keskpunktis. Väljendad oma seisukohti jõuliselt, teised hindavad sind kui tarka ja autoriteetset isikut. Suudad end vajadusel maksma panna.

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Pidutsemiseks ja pillerkaaritamiseks üsnagi sobiv aeg. Ometi ei tasu loota, et kõik täpselt sinu tahtmist mööda sujub. Päevas võib olla omajagu nostalgiat.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Meeleolu võib olla küllaltki heitlik. Armsate inimestega koos olemine toob nii meeldivaid kui ka ärritavamaid emotsioone.

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Skorpion! Tänu Päikese ja Pluuto sekstiilile on sul algaval eluaastal jõudu ja otsustavust küllaga. Muudatusi sa ei karda, haarad julgelt ohjad enda kätte, arendad ennast ning oled valmis palju õppima. Õnnestub korrigeerida oma eluviise, harjumused tervislikumaks muuta. Isiklikes suhetes valitsevad nostalgilised ja romantilised meeleolud.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee