Eesti uudised

VIDEO | Sildam: tselluloositehasega hakkas viltu vedama juba alguses (13)

Ohtuleht.ee, 9. november 2018, 22:57
Toomas SildamFoto: Alar Truu
Poliitikaekspert Toomas Sildam märkis, et puidurafineerimistehase rajamise teema hakkas viltu vedama juba kohe alguses, kui ettevõtjad jäid uskuma valitsuse toesse.

Valitsuskabinet otsustas neljapäeval lõpetada puidurafineerimistehase kavandamiseks algatatud riigi eriplaneeringu ülekaaluka avaliku huvi tõttu, vahendas ERRi uudisteportaal. Puidurafineerimistehase rajamist plaaninud Est-For Invest teatas seepeale, et lõpetab oma arendusprojekti, jäädes ootama teadus- ja faktipõhist valitsemiskultuuri.

"Ma arvan, et kõige karmima ja kõige täpsema kriitika tegid puidutehase loomisega seotud ettevõtjad, kui nad teatasid, et külmutavad oma projekti, ja ütlesid, et nad jäävad ootama teadus- ja faktipõhist valitsemiskultuuri. Nii pole isegi vist Andrus Ansip, Jüri Ratase üks suuremaid kriitikuid, öelnud," kommenteeris Sildam "Aktuaalsele kaamerale" antud intervjuus.

Vaata pikemalt "Aktuaalse kaamera" videost!

Samal teemal

8. november 2018, 17:33
Est-For lõpetab tselluloositehase arendusprojekti
8. november 2018, 12:08
Valitsus otsustas tselluloositehase eriplaneeringu lõpetada
31. oktoober 2018, 09:36
„Käpiknukk“ Janek Mäggi elu kohutavaim koosolek: raevunud metsakaitsja šokeeris nii ministrit kui kogenud riigiametnikke
29. oktoober 2018, 10:24
Tselluloositehase eriplaneeringu lõpetamise toetuseks on antud ligi 10 000 allkirja

13 KOMMENTAARI

a
AJ 10. november 2018, 15:42
Üldse ei vedanud viltu vaid just õigesti ja otse. Viltu oleks vedanud, kui oleks saadud oma tahtmine.
j
10. november 2018, 14:00
jäädes ootama teadus- ja faktipõhist valitsemiskultuuri, st on plaan kogu valitsus ära osta, st panna paika need "õiged" valitsejad lõplikku röövimist korraldama, see saab toimuda pärismaalaste genotsiidiga.
Loe kõiki (13)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee