SEKSINUKUBORDELL: Pilt on tehtud septembri algul Põhja-Itaalias Torinos avatud bordellis Lumi Dolls.Foto: SIPA/Scanpix
Toimetas Aadu Hiietamm 10. november 2018 08:35
Soome pealinnas Kannelmäki linnaosas asuva kaubanduskeskuse taga avab 15. novembril uksed seksinukubordell Unique Dolls, vahendab Iltalehti. 

Külastajaid ootab esialgu neli silikoonist seksinukku: Jennifer, Candy, Crystal ja Nicky. Nukud on ostetud Saksamaalt ja Hiinast. Kalleim neist maksab 4500 eurot. Nukud kaaluvad 36-42 kilogrammi ja on 167-171 cm pikad. Neil kõigil on bordellis oma voodiga tuba. Tund seksinukuga maksab 100 eurot. 15.-18. novembrini kehtiv avamishind on 30% odavam ehk 70 eurot. Kui praegu on kõik nukud naisnukud, siis nõudluse korral muretsetakse edaspidi ka meesnukud. 

SEKSINUKUBORDELL: Pilt on tehtud septembri algul Põhja-Itaalias Torinos avatud bordellis Lumi Dolls. Foto: Sipa/Scanpix

Helsingi seksinukubordell Unique Dolls kuulub vene ärimehele, kes ei soovi oma nime avalikustada. Bordelli peremees on Soome tõsielustaar Antti Kurhinen, kes viibib isiklikult kohal vähemalt korra nädalas. Kurhinen rõhutab, et tema juhitavat  ettevõtet ei saa seostada prostitutsiooni või inimkaubandusega. Maailm muutub ja seksinukud ning - robotid jätkavad võidukäiku.  

SEKSINUKUBORDELL: Pilt on tehtud tänavu kevadel Moskvas avatud bordellis Lumi Dolls.  Foto: AFP/Scanpix

Analoogilised seksinukubordellid tegutsevad juba Hispaanias, Venemaal, Prantsusmaal, Saksamaal, Taanis, Inglismaal, Austrias, Itaalias, Kanadas ja Jaapanis. Kõige populaarsemad on seksinukud Jaapanis, kus katsetatakse juba ka seksiroboteid.