Eesti uudised

Gammer ja Hirv jäid vahi alla 

Siim Randla, 8. november 2018 20:35
Foto: Priit Simson / Ekspress Meedia
Kuritegeliku ühenduse juhtimises kahtlustatavad ettevõtjad Hubert Hirv ja Pavel Gammer jäid Tallinna ringkonnakohtu otsusega vahi alla. 

Seega ei rahuldanud ringkonnakohus kaitsjate määruskaebust ega muutnud Harju maakohtu määrust.

Samal teemal

Eesti Päevalehele teadaolevalt on riigiprokurör Kati Reitsak põhjendas pikka eeluurimisvangistust sellega, et Pavel Gammer kasutab oma eesmärkide saavutamiseks mõjuvõimu ja vägivalda ning on juba üritanud mõjutada tunnistajaid.

Hirvele ja Gammerile on esitatud kahtlustused paragrahvides, mis käsitlevad kuritegeliku ühenduse juhtimist, väljapressimist, erasektori altkäemaksu, maksukuritegusid ja eraviisilist jälitustegevust. ERRi andmetel kahtlustatakse Hirve ja Gammerit kunagise politseiniku Veiko Kulla ja aserite kogukonna liidri Veljaddin Kerimhanovi ning veel ühe kriminaalsetes ringkondades tuntud mehe ebaseadusliku jälgimise korraldamises.

Varasemalt on kohus võtnud prokuratuuri taotlusel vahi alla seitse kahtlustatavat, kellest tänaseks on endiselt vahi all viis, sealhulgas Hirv ja Gammer,  kes eitavad kuritegusid. Juunis vabastas kohus 350 000 euro suuruse kautsjoni vastu vahi alt samas kriminaalasjas väljapressimises kahtlustatava, Ahmed Ozdojevi.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee