Kiiksud

KEEMIA KEERAS ÄRA: narkojoobes mees seksis sureva kopraga (23)

Ohtuleht.ee, 8. november 2018, 12:24
 Pixabay
USA politsei vahistas sel sügisel 35-aastase Washingtoni mehe, kes metamfetamiini mõju all olles oli astunud seksuaalvahekorda hinge vaakuva kopraga.

IFLScience’i teatel algas vahejuhtum sellega, et ühel nädalavahetuse hommikul nägi mööda sõitnud naisterahvas maanteel autolt löögi saanud kobrast. Looma jalg oli murdunud, naine suutis aga sokutada ta käterätikule ja tee pealt lähedal asuva tiigi lähedusse vedada. Naine püüdis helistada loomapäästjatele ja veterinaariakliinikutele, kuid pühade tõttu ei saanud ta kedagi kätte. Facebookis abi palunud kodanik otsustas sõita koju ja haarata plastvanni, et loomakest kuni töönädala aguseni enda juures hoida.

Tagasi jõudes nägi ta midagi unustamatult ebameeldivat.

„Ta on surnud,“ kirjutas naine hiljem. „Tabasin kodutu mehe kopraga seksimas. Olen šokis.“

Kennewicki politseijaoskond kinnitas sündmust, märkides, et neile laekus teade „meesisikust, kel on seksuaalne kontakt metsloomaga“.

Tabatud mehele esitati lisaks loomavastase julmuse süüdistusele ka süüdistus narkootilise aine metamfetamiini omamises. Esimese süüdistuse puhul võib meest süüdimõistmisel oodata kuni kaheaastane vangistus, vähemalt tuhandedollariline trahv ja loomapidamise keeld.

Teadussait IFLS märgib juhtumit teaduslikult kajastada proovides, et seksi loomadega nimetatakse zoofiiliaks ja paljudes riikides ning isegi mitmetes USA osariikides on see tänaseni seaduslik. See psühholoogiliste häirete alla liigitatav „loomaarmastus“ on paraku ka levinum, kui võiks arvata. Reutersi teatel usub 17% loomaarstidest, et on ravinud looma, kes üle elanud inimese sooritatud seksuaalse rünnaku.

Mis võiks karvastes elukates küll nii ligitõmbav olla? Uskuge või mitte, aga see on lõhn. 89% zoofiilidest on tunnistanud, et eeskätt tõmbab neid „muskuseline lõhn“. Ülejäänuid aga erutab see, et seks loomaga on tabu ja selle harrastamine rikub sotsiaalseid norme.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee