Horoskoop | Eriline

PÄEVAHOROSKOOP: neljapäev, 8. november 

Astroloog Maria Angel, 7. november 2018, 22:22
 PantherMedia/Scanpix
Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema uus päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär

21. märts – 19. aprill

Asjad hakkavad nüüd kiiremini edenema. Kõhklused ja kahtlused vähenevad ning sul on enesekindlust ellu viia plaane, mida oled varem ehk kartnud teostada.

Sõnn

20. aprill – 20. mai

Täide võivad minna nii su soovid kui ka võid saada kinnitust oma kartustele. Ära jää ootama, tegutse ise. On võimalus, et seisad kaljukindlalt millegi eest, mis on sisuliselt vale.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Võimalik, et toimuvad muudatused, mille käigus oma kolleege paremini tundma õpid, avastades nii nende tugevaid külgi kui varjupoolt.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Kavandad muudatusi, ent neid ellu viima hakates valitseb oht sattuda vastuollu kõrgemal positsioonil olijatega. Ülemustele võib tunduda, et üritad nendega konkureerida.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Meeldivate inimeste seltskonnas tunned ennast vabalt, naudid teistega koos olemist ja lood meeleldi uusi tutvusi. Sind paelub nii intellektuaalne vestlus kui kerge flirt.

Neitsi

23. august – 22. september

Oled kaaslaste suhtes mõistev, saad aru neist, kes erinevad sinust nii iseloomu kui põhimõtete poolest. Võimalik, et sulle pihitakse saladusi ja sinult küsitakse eraasjus nõu.

Kaalud

23. september – 23. oktoober

Kui tekib seisak, pead astuma sammu tagasi ja mõtlema varem tehtule – ehk on midagi valesti läinud. Pead mõnda asja mitu korda tegema või teistele korduvalt selgitama.

Skorpion

24. oktoober – 21. november

Sul on raske haarata tervikpilti, kipud detailidesse takerduma. Praegu ei ole parim aeg õppimiseks, sa ei võta uut infot kergesti vastu.

Ambur

22. november – 21. detsember

Pööra rohkem tähelepanu perele. Kui sa seda ei tee, võib tekkida lahkhelisid lähedastega – neile nimelt tundub, et sõbrad ja hobid on sulle tähtsamad kui oma pereringis aja veetmine.

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Tasub otsida koolitusvõimalusi – küllap leiad midagi niisugust, mis on sulle kasulik tööalaselt või siis lihtsalt huvi pakub ja silmaringi laiendab.

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Puutud kokku erinevate inimestega, ent kontaktid jäävad pealiskaudseks. Seltskonnas kuuled tõenäoliselt nii mõndagi intrigeerivat kuulujuttu, ent neil ei pruugi tõepõhja all olla.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Kui oled millegagi alustanud, jätkub sul jonni sellega jätkata ka juhul, kui see töö või tegevus esialgu hirmus raske tundub. Järjekindlus viib sihile.

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Skorpion! Uuel aastaringil pöördub tähelepanu eeskätt raha- ja äriasjadele. Õnn soosib sind, kui midagi hooga alustad, saad rattad kiiresti täistuuridel käima. Ehk saad nüüd ellu viia uuendusliku plaani, mille kunagi oled pidanud pooleli jätma, sest aeg ei olnud veel küps. Isiklikes suhetes võib valitseda nostalgiline meeleolu.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee