Eesti uudised

Raimond Kaljulaid „Pealtnägija“ loost: Keskerakonnal pole vähimatki seost Soome sihtasutustega, veel vähem seal tehtud küsitavate tehingutega! (15)

Ohtuleht.ee, 7. november 2018, 22:40
Raimond Kaljulaid Martin Ahven
Keskerakonna juhatuse liige Raimond Kaljulaid kommenteeris oma sotsiaalmeedia kontol „Pealnägija“ lugu, mis rääkis erakonna endise peahoone müügist.

„Vaatasin just „Pealtnägija“ lugu, mis puudutab Keskerakonna vana büroo müüki, uue büroo üürimist ja ühe Soomes tegutseva sihtasutusega seotud kahtlusi. Kõigepealt tahan kinnitada seda, et pean „Pealtnägijat“ heaks saateks ja selle tegijaid professionaalseteks ajakirjanikeks - nagu kõiki, kes ERR-is töötavad. Küll aga selle loo puhul tundub mulle oluline mitte näha omavahel seotuna sündmusi, mis on puhtalt kokkusattumused. Mõistagi ei ole Eesti Keskerakonnal vähimatki seost mingite Soome sihtasutustega, veel vähem seal tehtud küsitavate tehingutega," kinnitab Kaljulaid.

"Tunnustan linnapea Taavi Aasa ja peasekretär Mihhail Korbi selle eest, et nad on andnud selles asjas avalikkusele selgitusi - kindlasti teevad nad seda ka tulevikus, kui selleks on vajadus, kuni igasugused küsimused ja kahtlused on lõpuni hajutatud. Ma ei usu, et Keskerakonnal või linnal on siin midagi varjata või häbeneda ja tahan loota, et sellele veendumusele jõuab ka ühiskond.“

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee