ÕL TV | Õhtuleht

Täiendatud kell 10.09!

ÕL VIDEO | JABUR VÄRK: Tallinna parkla, mille kõik väljapääsud on tähistatud keelumärkidega (19)

Kristjan Väli | Video: Tiina Kõrtsini, 7. november 2018, 20:24
 
Tallinna kesklinnas Gonsiori ja Laagna tee ristis on parkla, kuhu sisse saab sõita kerge vaevaga, ent liikluseeskirju rikkumata pole enam võimalik sealt välja pääseda.

Torupilli Selver kõrval asub parkla, mida peaasjalikult kasutavad just Selveri kliendid. Viimasel ajal on poodlejatele silma jäänud aga huvitav anomaalia. Parkla liikluskorraldus on nõnda, et sisse saab sõita seadust rikkumata, ent parklast väljuda enam mitte. Teel seisavad ees läbisõitu keelavad sildid.

Õhtuleht uuris linna käest, kas tõesti ei tohiks parklast kuidagi välja sõita.

Tallinna transpordiameti lliikluskorralduse osakonna juhataja Talvo Rüütelmaa sõnul ei keela vasakul pool asuv LM 33 sõitmist ja nii seal ka on. "Seega mingit lõksu ei ole. Kui ei tunta liiklusreegleid ja leitakse ennast iseendale punutud lõksust, siis on see märk vajadusest liiklusreegleid korrata," kommenteerib Rüütelmaa.

Selveri kommunikatsioonijuht Rivo Veski sõnab, et linna poolt tellitud tee-ehitaja on eksitusest teadlik ning teemaga tegeletakse. "Koos Gonsiori tänava lõpliku valmimisega saab tekkinud probleem likvideeritud," lubab ta.

 

19 KOMMENTAARI

j
jupats 8. november 2018, 19:46
Tubli jah. LE ei kehti juba aastaid on LS ,aga inimestele on jäänud mällu LE täpselt samuti nagu juhiload ,mitte juhiluba,mis on õige.Nii,et ära pahanda .Mul enda ka seda juhtunud.
l
Lex 8. november 2018, 18:02
Keelumärk peab asuma paremal pool tee ääres, et see kehtiks. Minge autokooli uuesti.
Loe kõiki (19)

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee