Õhtulehe raadio

„UNEJUTUD“ | Nibudest vöö, kuulsusest kummitus ja ilma peata maetud 

Unejutud, 7. november 2018, 19:31
Pärnu neiud on taaskord haaranud veiniklaasid ja asunud lahendama ülemaailmseid müsteeriume. Kuula, millest nad täna räägivad!

BEKSBEKSBEKS - üks huvitav intsident, veiniklaasid, mis mahutaksid kasse (sest kassid on vedelik) ja pisike lisalugu.

Tänases episoodis sukeldub Agnes ühte mõrvamüsteeriumisse Saksamaal, millele ei osata siiani lahendust pakkuda ning Eliise räägib mehest, kes soovis avada oma käsitöö kodusisustuse butiiki.

PS: Kuulata omal vastutusel. Selle episoodi sisu on kohati väga häiriv, ei ole soovitatav nõrganärvilistele ja kindlasti mitte lastele. 

 

Unejutud podcast on kahe Pärnu tüdruku (Eliise ja Agnes) poolt loodud jutusaade, kus igal kolmapäeval avaldatakse uus osa, milles räägime veini kõrvale kahest päriselt juhtunud ning dokumenteeritud lahendamata müsteeriumist, “huvitavast” mõrvaloost või paranormaalsest intsidendist.

Enne igat osa teeme mõlemad korraliku uurimustöö ühe intsidendi kohta. Kordamööda kanname oma loo teineteisele ette ning postitame oma instagram'i kontole ka konkreetse looga seotud fotosi. Lugudest räägime neutraalse, samas kohati skeptilise nurga alt ning oleme leidnud üsna hea tasakaalu huumori ja tõsise horrori vahel. 

Samal teemal

16. november 2018, 20:04
„UNEJUTUD“ | Judinaid tekitav enesetapumets ja lahendamata mõrv
1. november 2018, 19:44
„UNEJUTUD“ | Jutuks tuleb halloween ja muud õudsed lood
26. oktoober 2018, 17:56
„UNEJUTUD“ | Kui magad, siis sured!
22. oktoober 2018, 10:51
„UNEJUTUD“ | Milliseid paranormaalseid kogemusi omavad kaks Pärnu neidu?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee