Maailm

Raseda naise ja tütred mõrvanud mees pääses surmanuhtlusest (1)

Toimetas Greete Kõrvits, 7. november 2018 17:53
Chris Watts mõistis viimaks, et pääseda võib ta vaid surmanuhtlusestFoto: @people / Twitter
Colorado mees tunnistas end süüdi oma lapseootel naise ja kahe väikese tütre tapmises. Eelnevalt oli süüalune kokku valetanud kaks erinevat versiooni sellest, mis tema perega juhtus.

Ajakiri People kirjutab, et süü tunnistamine ei tulnud 33aastasele Chris Wattsile kergelt. Alles siis, kui tema advokaadid talle selgeks tegid, et arvestades arvukaid tõendeid tema vastu ning ta enda kahtlast käitumist ja valetamist uurimise ajal, ei ole tal teisiti surmanuhtlusest pääsu. Watts olevat väga vihastanud, kuid advokaadid andsid mõista, et tema enda versioon ei ole usutav isegi neile ja tõendeid selle ümber lükkamiseks on piisavalt.

Augustis kadusid 34aastane ja 15. nädalat lapseootel Shanann Watts, 4aastane Bella ja 3aastane Celeste. Chris Watts esines seejärel telekaamerate ees, paludes naisel koju tagasi tulla ning avaldades lootust, et naise-lastega on kõik korras.

Vasakult: Bella, Celeste ja Shanann Watts Foto: The Colorado Bureau of Investigation via AP

Wattsi kohtuprotsess jätkub 19. novembril, süüdimõistva otsuse korral saab ta karistuseks kolm eluaegset vangistust. Shanann Wattsi vanemad otsustasid omalt poolt surmanuhtlust mitte nõuda, kuna sellised kohtukaasused võtavad väga kaua aega ning nad eelistasid kiiremat protsessi, mis lõpeb mehe elu lõpuni trellide taga istumisega.

Samal teemal

21.08.2018
Pereisa süüdistatakse kahe pisitütre ja raseda abikaasa tapmises