Krimi

Elvas tuttavat jõhkralt pussitanud Meelis tabati (18)

Toimetas Silja Ratt, 7. november 2018, 10:28
MeelisFoto: Politsei foto
Tartu politseijaoskonna juhtivuurija Kalle Vall kinnitas, et Elvas sõpra pussitanud Meelis on tabatud. „Ta peeti täna öösel Elva linnas kuriteos kahtlustatavana kinni ning toodi menetlustoiminguteks jaoskonda,“ ütles Vall.

Lõuna Ringkonnaprokuratuuri ringkonnaprokurör Tatjana Tamme sõnul esitab prokuratuur homme kohtule taotluse kahtlustatava vahistamiseks. „Mees kuulatakse lähiajal kuriteos kahtlustatavana üle. Tema tegu oli väga jõhker ja tema käitumine vahetult pärast sündmust ehk sündmuskohalt põgenemine annab põhjuse arvata, et ta võib hakata menetlusest kõrvale hoidma. Samuti ei saa välistada, et korduvalt karistatud mees vabaduses uut kuritegu toime ei pane,“ ütles Tamm.

4. novembril õhtul veidi enne kella 18 sai politsei väljakutse Elvasse Kirde tänaval asuvasse ärimajja, kus asuvad ka mõned korterid. Esialgsetel andmetel oli alkoholi tarvitanud mees tüli käigus terava esemega löönud 30aastast tuttavat ning seejärel põgenenud. 

Sündmuspaik, kus Meelis tuttavat pussitasFoto: Aldo Luud

Pussitajat on kriminaalkorras karistatud 12 korda, neist viiele järgnes reaalne vangistus. Ta on karistatud vara- ja isikuvastaste kuritegude (rööv, kehaline väärkohtlemine) ning joobes juhtimise eest. Ennetähtaegselt vabastamise taotlemise ajal kandis retsidivist tingimisi kanda jäänud karistust ja karistust joobes juhtimise eest.

Samal teemal

5. november 2018, 21:15
ELVA RAHVAS PELGAB: põgenema pääses pussitaja, kellel on 12 kriminaalkaristust!
5. november 2018, 18:38
TV3 VIDEO | Sõpra südamesse pussitanud Meelis on ikka veel jooksus
4. november 2018, 22:05
FOTO | Politsei otsib meest, kes ründas noaga tuttavat ja tekitas talle eluohtlikke vigastusi

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee