Kristina Šmigun-Vähi.Foto: MATI HIIS
Ohtuleht.ee 6. november 2018 18:37
Murdmaasuusataja Kristina Šmigun-Vähi teatas saates "Radar", et liitub Reformierakonnaga ja kandideerib kevadel riigikogu valimistel.

Kristina Šmigun-Vähi on kahekordne juunioride ja ühekordne täiskasvanute maailmameister ning kahekordne olümpiavõitja. Eestlanna olümpiakullad pärinevad Torinost, kus ta 2006. aastal võitis nii 10 km klassikasõidu kui ka 15 km suusavahetusega sõidu. 

Oma kolmanda olümpiamedali teenis ta neli aastat hiljem Vancouveris, kui tuli pärast emaks saamist 10 km vabatehnika sõidus hõbedale. 

Samal teemal

Kommentaarid  (61)

Pole karta, et edasi libiseb ja tagasi ka ei anna. 7. november 2018 12:52
Liitumine RE on sama, mis suusatamine mustal maal !
lets sum this idiоcy up 7. november 2018 09:00
Kui süda valutab ja on energiat nagu videos räägid ja soovid eesti elu edasi viia siis... hakka ettevõtjaks ja paku inimestele tööd ja maksa rahuldavat palka pоliitprоstituudi ameti asemel. Palka, et mees ja naine julgeksid peresse sünnitada 2-3 last ja see ei oleks neile koormaks. See viib rahva elu edasi, mitte aga tasu eest kõnelemine puldist. Aga vist ei ole mõistust midagi toota ja kasumiga edasi müüa ja inimesi tööle võtta oma firmasse ja neile rahuldavat palka maksta. Seega. Palun mitte.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS