Krimi

Selveri pressiesindaja kommentaari on muudetud kell 16.23

Balti jaama turu toidupoes suri inimene (63)

Ohtuleht.ee, 6. november 2018 16:02
Foto: Lugejafotod
Balti jaama turu Selveris märkasid poodlejad täna pärastlõunal hirmsat vaatepilti – piimaleti ees on maas elutu keha. Pealtnägija sõnul on tegemist keskealise mehega.

"Mõtlesin, et kiirabi ostab süüa, tahtsin ka kohupiima minna võtma. Kärud olid küll ees, aga need ei varjanud suurt midagi," kirjeldas pealtnägija Õhtulehele vaatepilti. "Poodi ei panda isegi mitte kinni. Ma sain šoki praegu!"

Kohapeale tulnud politseiametnikud ütlesid, et neil pole juhtunu kohta midagi kommenteerida, kuna tegu on kiirabi väljakutsega.

Tallinna kiirabi teatas, et 68aastane mees suri ilmselt haiguse tõttu. Kiirabi saabumise ajaks polnud mees enam elus. Surma põhjust pole praegu veel teada.

Lugeja sõnul töötab pood samamoodi edasi nagu midagi poleks juhtunud. Küll aga on paarile riiulivahele lindid ümber tõmmatud. Seega, kel plaanis Balti jaama turu Selverist piimatooteid või saiakesi osta, peab mujale suunduma.

Sündmuskohale kutsuti kohale politsei ja kiirabi ning pärast vajalike toimingute tegemist ei pidanud politsei kaupluse sulgemist vajalikuks, ütles Selveri kommunikatsioonispetsialist Rivo Veski. 

Sarnane juhtum leidis aset Puhja Säästumarketis 2012. aastal, mil suri kassas vahetult pärast arve tasumist vanem mees.

Toona ütles politsei- ja piirivalveameti pressiesindaja Agu Lall, et ega taolistes olukordades suurt enamat teha annagi. "Kui selline asi avalikus kohas juhtub, tuleb inimene enne surnute veoga tegeleva auto saabumist kinni katta. Kas ettevõte sulgeda või mitte, see on juba emotsioonide küsimus," ütleb ta.

Foto: Lugejafotod

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee