Elu

Kaunimate Aastate Vennaskond osaleb „Eesti laulul“ kolme looga (5)

Aigi Viira, 6. november 2018, 00:02
SAMMUVAD EUROVISIONILE: „Siis saame kevadel ausalt öelda, et tegime ja näete, lood on sellised,“ ütleb Toomas Lunge. Kaunimate Aastate Vennaskonda kuuluvad (vasakult) Indrek Kalda, Toomas Lunge, Hannes Kaljujärv, Andres Dvinjaninov ja Jüri Lumiste. Aldo Luud
Poleks Kaunimate Aastate Vennaskonnal pähe sähvatanud ideed teha tuleval kevadel Eurovisioni-laulude kontserdikava, poleks ilmselt juhtunud ka see, et viisik otsustas enne seda „Eesti laulul“ ära käia. „Istun siin arvuti taga juba nii pikka aega, et sammal on selga kasvanud,“ muheleb Toomas Lunge, kes päev enne „Eesti laulu“ tähtaegade kukkumist oma lugu „Granpa’s Song“ viimistleb. Väsimusest vaat et oimetu. 

Kuid „Granpa’s Song“, millele on teksti loonud Inga Lunge, pole ainuke, millega Kaunimate Aastate Vennaskond „Eesti laulule“ läheb. Muusik Urmas Kõiv on koos oma kaasaga kirjutanud viisikule loo „Suured sõbrad“ ning Priit Pajusaar koos Aapo Ivesega laulu „Kaunimad aastad“. „Ma muidugi ei tea, mida Priit ja Aapo lõpuks pealkirjaks panevad, sest meil on tegelikult juba olemas lugu „Kaunimad aastad su elus“,“ poetab Toomas ja lisab, et helilooja Pajusaargi teeb laulu vormistamisel just praegu viimaseid pingutusi.

Kõigi Õhtulehe paberlehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

14. september 2018, 08:26
Andres Dvinjaninov pürgib bändiga suurele areenile: selline pensionieelikutest poiste orkester oleks Eurovisionil ju väga lõbus vaatepilt
3. märts 2015, 07:00
Toomas Lunge: "Kaunimate Aastate Vennaskond on Oscariteks valmis!"
14. veebruar 2013, 07:03
Jüri Lumiste Kaunimate Aastate Vennaskonnast: "Eks me olime noored ja ägedad tuulepead. Hääled kõlasid ka kenasti kokku."

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee