Juhtkiri

Juhtkiri | II samba saatus valimiste põhiteemaks

Ohtuleht.ee, 5. november 2018, 17:54

3 KOMMENTAARI

k
Kestvad kiiduavaldused samba autorile/ 6. november 2018, 09:21
Kes vähegi raha ja aja seosest midagi mõikab, saab hästi aru, kes aplodeerib. Maakeeli öeldult on tegu ehtsa tüngaga tulevastele pensionäridele. Fondi haldajate lõug läigib rasvast, aga panustaja näeb seda raha nagu oma kõrvu. Pensionieas saab selle raha eest vaid surnud eesli kõrvu osta. Muidugi ma veidi liialdan, aga nii on arusaadavam, mis tegelikult selle rahaga juhtub.
p
Pööriöölane/ 5. november 2018, 22:09
Kui pea kogu pangandus ei kuulu üldse Eesti riigile, siis mis pensionisammastest saab üldse juttu olla? See on samasugune asi, kui pensionäri kontot kasutaks eranditult sotsiaaltöötaja. Juhul, kui sel on südametunnistust, siis annab täies ulatuses selle pensioniraha eest kaupu ja teenuseid, kui aga mitte, siis ainult näpuotsaga. Ja kui pensionäril on ehk veel kellelegi oma muret kurta ning õigust nõuda, siis Eesti Riik näib küll olevat välispankade suhtes hambutu.
m
miks/ 5. november 2018, 20:25
ei võiks see olla inimese oma otsustada? Kes tahab hoiab oma raha seal sambas edasi, kui on pensile läinud, kes tahab võtab välja. Sama ka sambasse paigutatava rahaga. Inimesed peaksid saama mõndasid asju ikka ise otsustada. Ja kui riik on sellist jama süsteemi pool sunniviisil vee peal hoidnud, siis on see riigi asi nimetatud süsteem korda teha.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee