Eesti uudised

Kaitsja taotleb Pavel Gammeri vahi alt vabastamist ringkonnakohtus (3)

Siim Randla, 5. november 2018 07:10
Pavel GammerFoto: Priit Simson / Ekspress Meedia
Kaitsja taotleb kuritegeliku ühenduse juhtimises kahtlustatavana vahistatud ettevõtja Pavel Gammeri vahi alt vabastamist elektroonilise valve kohaldamisega Tallinna ringkonnakohtus.

Oktoobris jättis Harju maakohus oma määrusega Pavel Gammeri vahi alla. Tänaseks on Gammeri kaitsja Raivo Laus esitanud määruskaebuse Tallinna ringkonnakohtule, kes seda nüüd arutama hakkab. Ettevõtjatele Hubert Hirvele (59) ja Pavel Gammerile (54) on esitatud kuriteokahtlustused paragrahvides, mis käsitlevad kuritegeliku ühenduse juhtimist, väljapressimist, piiratud tsiviilkäibes keelatud tulirelvade, tulirelva oluliste osade ja suures koguses laskemoona ning tsiviilkäibes keelatud tulirelva ja helisummuti ebaseaduslikku käitlemist, erasektori altkäemaksu, maksukuritegusid ja eraviisilist jälitustegevust.

ERR-i andmetel kahtlustatakse Hirve ja Gammerit kunagise politseiniku ja turvaärimehe Veiko Kulla ning aserite kogukonna liidri, eelmisel kümnendil keskkriminaalpolitsei huviorbiidis olnud Veljaddin Kerimhanovi ning veel ühe kriminaalsetes ringkondades tuntud mehe jälgimise korraldamises.

Samal teemal

08.10.2018
Gammer ja Hirv jäid vahi alla
25.09.2018
VÕITLUS ELUKS HÄDAVAJALIKU EEST: kohus arutas tuhandeid eurosid maksvate käekellade ja kasukate saatust
19.08.2018
Advokaat: Pavel Gammer tunneb ennast nagu juudid koonduslaagris
15.02.2018
TÄIENDATUD: Gammeri ja Hirve „parem käsi” pakkus vabaduse eest kopsakat kautsjonit

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee