Krimi

FOTO | Politsei otsib meest, kes ründas noaga tuttavat ja tekitas talle eluohtlikke vigastusi (2)

Ohtuleht.ee, 4. november 2018, 22:05
Foto: Politseifoto
Elvas ründas pühapäeval kella 18 paiku üks mees teist noaga. Politseinikud otsivad kuriteos kahtlustatavat 46aastast Meelist.

Esialgsetel andmetel oli Elvas Kirde tänava Meelise ja 30aastase mehe vahel tüli, mis päädis sellega, et Meelis tekitas terariistaga 30aastasele mehele eluohtliku vigastuse. Kiirabi toimetas raskes seisus kannatanu haiglasse.

„Sündmuskohale reageerinud politseinikud asusid kohe kahtlustatavat otsima ning appi võeti ka jäljekoer, kuid meest pole veel tabatud,“ ütles Tartu politseijaoskonna juhtivuurija Kalle Vall. „Kui keegi näeb fotol kujutatud meest, siis helistage kohe numbril 112 või 5306 9480. Igasugune info võib aidata meid mehe tabamisel,“ lausus Vall.

Juhtunu uurimiseks alustati kriminaalmenetlust tapmiskatse paragrahvi alusel. Kriminaalmenetlust juhib Lõuna Ringkonnaprokuratuur ja viib läbi Lõuna prefektuur.

2 KOMMENTAARI

n
nublu 5. november 2018, 14:24
Varastab isegi oma ema paljaks, et narko raha saada ja kui keegi külla kutsub, varastab korteri ka tühjaks. Kes näeb, andke kindlasti teada.
õ
õagnus 29 5. november 2018, 14:23
meelis saar on see. eluaegne röövel ja jõhkralt vägivaldne. Tarbib narkootikume ja joob . eriti, kui viina, siis keerab ära. Suve hakul sai vangist välja ja nüüd jälle vangi, kuhu ta peaks jääma vähemalt 19 aastat.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee