Krimi

Tallinnas liinibussis kukkunud mees tuli haiglasse viia (4)

Toimetas Silja Ratt, 4. november 2018 08:58
LiinibussFoto: Robin Roots
Eelmise ööpäeva jooksul tabati 19 alkoholi tarvitanud mootorsõiduki juhti. Liikluses sai viga neli inimest.

Laupäeval kella 12.02 ajal juhtus liiklusõnnetus Kuressaares Pihtla tee 24 juures, kus 36-aastame mees sõitis sõiduautoga Subaru Forester tanklast välja ning ei märganud kõnniteel liikunud jalgratturit, 31-aastast naist, ja toimus kokkupõrge. Jalgrattur viidi Kuressaare haiglasse.

Laupäeval kella 15.00 ajal juhtus liiklusõnnetus Tallinnas Tartu mnt ja Odra tn ristmikul, kus 56-aastane mees sooritas liinibussiga MAN Lions City vasakpööret ja bussis kukkus alkoholijoobes reisija, 60-aastane mees. Reisija viid Ida-Tallinna keskhaiglasse.

Laupäeval kella 16.05 ajal juhtus liiklusõnnetus Läänemaal Lääne-Nigula vallas Keila-Haapsalu mnt 66. kilomeetril, kus 24-aastane mees sõitis sõiduautoga Audi A6 teelt välja vastu puud. Juht viidi Põhja-Eesti regionaalhaiglasse.

Laupäeval kella 17.00 ajal juhtus liiklusõnnetus Tallinnas Paldiski mnt 82H juures, kus 39-aastane naine sõitis sõiduautoga Audi A4 Avant otsa teepiiretele ja reklaamtahvlile. Juht viidi Põhja-Eesti regionaalhaiglasse. 

Ärandatud ja leitud sõidukite kohta teateid ei laekunud.

Pimedus, külmakraadid ja sademed muudavad liiklejate elu raskeks. Politsei palub, et sõidukiomanikud vahetaksid esimesel võimalusel suverehvid talviste vastu ning vaataksid üle, kas sõiduki kojamehed ja tuled on seisukorras, mis lubab lume ja pimeduse vastu täisvõimsusel võidelda. Ka autojuht on jalakäija, seega peab iga liikleja küljes rippuma vähemalt üks helkur.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee