Maailm

Mis värk selle Halloweeniga ikka on?

TILLSON STREET: tänav, mis ühel õhtul aastas muutub õuduste alleeks 

Greete Kõrvits, 1. november 2018 22:45
Foto: Greete Kõrvits

Michigani osariigis Romeo linnas on tänav nimega Tillson Street, mis on üle osariigi kuulus oma iga-aastaste Halloweeni-kaunistuste poolest. Iga maja elanikud on valinud mingi temaatika ning uudistajaid voorib Tillson Streetile nii palju, et vahepeal tekib kõnniteele ummik, kui mõne maja juures selfit tehakse või lastele komme pakutakse.

Käivad lausa jutud, et tänavaelanike ühistu poolt on maja kaunistamine kohustuslikuks tehtud ja tänavale uue kodu ostja peab sellega arvestama. Paar maja olid siiski tühjad, nii et äkki on see ikka linnalegend. Rahvast käib Tillson Streeti Halloweeni-kaunistusi uudistamas lähedalt ja kaugelt, enamik majaelanikke on ise samuti kostüümides ning võtab värava peal lapsi vastu.

Ilmselt ainsal õhtul terve aasta peale on üks linna elavaimaid maju hoone, milles töötavad kohalik matusebüroo ja morg. Surnukuuri töötajad jagavad komme lahkelt kõigile möödujatele ning kõlaritest mängib Taylor Swifti muusika. Üsna sürr kogemus, aga õnnelikud jõnglased ja tirtsud sibavad õhinal matusebüroo juurde kostüümidega edvistama ja tantsima.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

01.11.2018
Seisukoht | Pühadevahe, laske lastel nõiad olla!
01.11.2018
Segadus santidega: kas korralik eesti laps võib Halloweeni ajal kommi pommida?
01.11.2018
FOTOD | Spordimaailma tipud suhtusid halloween´i täie tõsidusega

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee