Põnevat ja kasulikku | Sisuturundus

Disainilahendused, mis on inspireeritud jõuka elu ideest 

Sisustuskeskus.ee, 3. november 2018, 20:58
 
SLIDERi liuguksi iseloomustab kvaliteet ja modernsus. Kõik disainilahendused on inspireeritud jõuka elu ideest.

Kvaliteet. SLIDER on igal sammul pühendunud tippkvaliteedile ning disainerite poolt on välja töötatud uuenduslikud disainikontseptsioonid. Kõik tootmisprotsessid, alates materjalide valikust kuni kokkupanekuni, juhinduvad hoolikalt kõrge kvaliteedikontrolli standarditest.

Modernsus. Disainilahendused on inspireeritud edukast eluviisist. SLIDER avaneb kaasaegsete tehnoloogiate abil täiesti uue disaini võimaluste valikuga.

Erakordne disain. SLIDERi disainifilosoofia peamised omadused on kaasaegsed kujundused, kaasaegsed värvid, kitsad jooned ja liugusteraamid minimalistlikus stiilis. Rullikute efektiivne sisemine (peidetud) toimimine on hoolikalt varjatud: nähtamatu ülemine ratas, vaikne sulgemismehhanism, kvaliteetsed ukserattad. Iga element ja iga osa, isegi süsteemi väikseim osake, mängivad olulist rolli kodusisustuse prestiižse objekti loomisel.

SLIDERi disainilahendused on inspireeritud jõuka elu ideest. Tänapäeva tehnoloogiaga pakub SLIDER mitmeid uusi disainivõimalusi. Mõlemad Modena ja Fero profiilid näitavad minimaalsust, kergust, märkamatut elegantsi ja top-of-the-range tehnoloogiat kapis.

SLIDERi lükanduksed on patenteeritud tööriistad inimestele, kellel on sisekujundus uuendusliku perfektsionistliku lähenemisega. SLIDER on mõeldud inimestele, kes aktsepteerivad tippsaavutusi ainult kodu- ja bürooruumide kontseptuaalses disainis. SLIDER peegeldab alati oma kliente – see on tõhus ja vastupidav, kuid väljastpoolt arenenud ja glamuurne.

Sealjuures on SLIDERi valikus soodsama hinnaklassiga liuguksed, mis ei erine disainilt ja vastupidavuselt tippklassi liugustest.

Praegu on SLIDERil märkimisväärne mõju mitmetele Euroopa turgudele, sealhulgas Suurbritannia, Venemaa, Läti, Rumeenia, Tšehhi ja Eesti. SLIDER kaubamärgi ametlik esindaja Eestis on Ergofur OÜ (Sisustuskeskus.ee).

Ergofur OÜ pakub lisaks liugustele veel garderoobe, kööke, magamistoamööblit, eritellimusel tehtud mööblit. Valikus on nii täispuidust kui vineerist mööbel.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee