Krimi

„Võsareporteri“ ärikaksik Tiit tuli Norrast kodumaale ja politsei viis ta otse vangi (40)

Liis Vaksmann; Kristjan Väli, 1. november 2018 11:52
Tiit.Foto: Ekraanitõmmis/ Kanal 2 „Võsareporter“
„Võsareporteris“ kuulsaks saanud ropu suuga Teet mõisteti hiljaaegu vangi süüdistatuna alaealisega vahekorras olemises, prostituudi peksmises ning mitmetes ehitustööde kelmustes. Ka tema kaksikvend Tiit on nüüd kinni peetud ja ootamas, millal saab venna juurde "rootsi kardinate" taha minna.

Põhja ringkonnaprokuratuuri pressiesindaja Kristina Kostina ütles, et Tiit Märtman (endise nimega Kääpa) oli 2016. aastal kuulutatud tagaotsitavaks seoses politsei menetluses oleva kriminaalasjaga. Lisaks oli tal kandmata varasemalt mõistetud karistus, mille järgi on ta varasema kohtuotsuse alusel mõistetud vangistus.

Kaks nädalat tagasi tuli mees Norrast tagasi Eestisse ning politsei pidas ta kohe kinni.

"Mees kannab praegu karistust. Lisaks sellele esitas talle politsei kahtlustuse teises kriminaalasjas, kuna meil on alust kahtlustada, et ta võib olla seotud vähemalt kümne kelmuse toimepanemisega," ütles Põhja ringkonnaprokuratuuri ringkonnaprokurör Margus Lellep.

Tiit on jooksus olnud 2015. aasta jaanuarist, kui algas kohtuprotsess 2014. aasta suvel sooritatud pettuste üle. Tiidu süüteod seisnesid peamiselt just klientide petmises. Tiit võttis ehitusmaterjalide eest ettemaksu, ent tööd ta ära ei teinud. 

Samal teemal

22.11.2019
LOOTIS VANGIST PÄÄSEDA: „Võsareporteri“ ärikaksik Tiit pöördus riigikohtu poole
29.10.2018
„Võsareporteri“ ärikaksik Teet läks alaealisega seksimise ja prostituudi peksmise eest vangi