Sisuturundus

Järgmine peatus Lasnamäe – kuum sihtkoht koduostjatele 

VEGA, 1. november 2018, 17:57
Lasnamäe pakub aina enam kõneainet nii linlastele kui ka kaugemalt tulnutele. Viimastel aastatel on see linnaosa sattunud paljude huviorbiiti, seda näiteks hea kaupluste võrgustiku, põnevate sündmuste või atraktiivsete kinnisvara pakkumiste tõttu. Viimase hulgas köidab pilku Eesti suurim ja uhkeim kortermaja uusarendus – VEGA.

Tallinna suurim linnaosa on viimastel aastatel teinud läbi hüppelise arengu. Seal on oma koha leidnud uued kaubanduskeskused, Eesti suurim ja moodsaim Tallinki tennisekeskus või näiteks Tondiraba jäähall. Tervisesportlased saavad nautida korras kergliiklusteid või jalutada parkides. Mõnusa keskkonna loomisele on tõelise hoo andnud kogukonnaliikumise eestvedaja MTÜ Lasnaidee. Kõik, mida üks atraktiivne elukeskkond pakkuda võiks.

Korteriostjate suur huvi

Eesti juhtiva ja tuntuima kinnisvaraarendaja Endoveri müügiosakonna juhi Marko Männimetsa sõnul ei ole kahtlustki, et Tallinna suurim linnaosa on viimasel ajal uue kodu otsijate huviorbiidis. “Kui keegi minult täna küsib, kuhu tasuks suund võtta, siis julgen kindlalt öelda: järgmine peatus on Lasnamäe,” ütleb Männimets. Varem pigem tagasihoidlik uusarenduste piirkond on nüüd tõelise hoo sisse saanud. “Seda kinnitab ka Endoveri arendatud Mustakivi tee 25 asuv Eesti suurima kortermaja uusarendus VEGA , mis on kiiresti võitnud paljude kodusoetajate südamed.” See kunagine Eesti Mereakadeemia hoone muutus vähem kui aastase ehitusperioodi jooksul uhkeks 297 korteriga kinnisvarapärliks. Männimetsa sõnul on arenduses praeguseks müüdud üle 200 korteri ja huvi on jätkuvalt suur nii koduotsijate kui ka investorite seas.

Turvaline elukeskkond ja taskukohane hind

“VEGA residentsi edu peitub suurepärases koosluses. Siin saavad kokku turvaline piirkond, mõistlik hind, madalad kommunaalkulud ja rohkelt lisaväärtuseid. Hea kodu leiab endale nii rahulikku elukeskkonda ja ruumikust otsiv pere kui ka suurlinliku tunnetust sooviv inimene, kes peab lugu kõrgetest lagedest, avaratest planeeringutest ja imeilusate vaadetega katuseterrassist. Majast avanevad vaated nii merele, vanalinnale kui ka suvel rohelusse mattuvale Tondiraba pargile,” kirjeldab Männimets ning lisab, et VEGAt ümbritsev avarus ja rohelus on Lasnamäel väga unikaalne. Suur eelis on ka see, et kõik on käe-jala juures. VEGA asub Lasnamäe südames – hea ligipääsetavusega kohas, kus läheduses on poed, hiljuti avatud Lasnamäe Tervisekeskus ja Tondiraba jäähall.

Madalad kommunaalkulud ja praktilise planeeringuga 1-4-toalised korterid pakuvad võimalusi erineva ootusega koduostjale.

Unikaalsed lisaväärtused hinna sees

Omanäoliseks teeb Männimetsa sõnul arenduse mitmekesine ühisruumide ja -alade valik. Esmamulje loob suursugune möbleeritud fuajee koos turvamehega. VEGA elanike kasutuses on laste mängutuba ja stiilsed peoruumid oluliste hetkede tähistamiseks, vaba aja veetmiseks saab kasutada mullivanniga saunakompleksi või katuseterrasse. Samuti on kompleksis eraldi hoiuruum lapsevankritele ja jalgratastele. Maja ümbritseb turvaline ja avar sisehoov koos grilli- ja puhkenurkade, mänguväljaku, palliplatsi ja vabaõhu jõutreeningu alaga. “See on midagi täiesti uut, mida teiste kortermajade juures ei leia. Meie eesmärk oli VEGA residentsist kujundada terviklik elukeskkond, mitte lihtsalt üks elamu paljude teiste seas.” Ka Lasnamäele omase parkimiskitsikuse pärast VEGA elanikud muretsema ei pea – hoone juures on avar ja turvaline aiaga ümbritsetud parkla.

Praktilised ühiskasutatavad ruumid ja turvaline hooviala teevad VEGAst ühe omanäolisima kortermaja Eestis.

Armastus esimesest silmapilgust

Aina populaarsust koguvasse linnaossa kolis hiljuti tagasi ka Veronika, kes töötab projektijuhina Eesti juhtivas loovagentuuris Tank. “Elasin varem Lasnamäel umbes 15 aastat. Seejärel on mu elupaik olnud mitmes kohas. Poleks arvanud, et elu mind Lasnamäele tagasi toob,” kirjeldab Veronika. “Kui hakkasin mõni aeg tagasi endale uut kodu otsima, teadsin, et sellel peavad olema kõrged laed, suured aknad ja rõdu. Samuti soovisin, et saaksin korteri enda nägemuse järgi sisustada.”

Selle teadmisega käis Veronika uusarendusi vaatamas erinevates piirkondades, kuid ühegagi neist ei tekkinud seda päris õiget tunnet. Ta tõdeb, et VEGA tema teele kohe alguses ei jäänud, aga otsustas seda siiski Lasnamäel elava ema soovitusel vaatama minna. “Valisin korteri, mis vastas minu kriteeriumitele ja läksin sellega tutvuma. Minu üllatus oli rohkem kui suur! Armusin korterisse juba uksel, tuppa astudes. Osta või mitte ei olnud seejärel enam üldse küsimus. Liftiga alla sõites teadsin, et pean selle korteri saama. Arvan, et eduvõtmeks olidki kõrged laed ja lummav merevaade, mis akendest avanes.”

Tutvu lähemalt VEGA Residentsiga. Uudse lahendusena saab korteri soetada mugava online-broneeringu kaudu.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee