Kitt on ähvardanud võlgnikke, et nood lõpetavd "kastis" või Männiku karjääris, kui raha ära ei maksaFoto: MATI HIIS
Eesti Päevaleht 30. oktoober 2018 07:56
Mis meetodeid kasutavad ja kui efektiivsed on n-ö elukutselised võlakütid, kelle poole pöördutakse siis, kui inkassofirmal ja kohtutäituril ei õnnestu võlgnikku maksma panna?

Eesti Päevaleht kirjutab, et üks sellistest võlaküttidest on Eestis Lembitu Kitt. Inimesed pöörduvad tema poole lootuses saada kelleltki tasumata võlg kätte, tegelikkuses võivad nad "tänu" Kitile aga veel suuremast summast ilma jääda ning lõpuks politsei huviorbiiti sattuda.

Kitt ei aja enda asju seaduslikult, kahe viimase kriminaalasja toimikud näitavad, et paljudelt inimestelt on Kitt lihtsalt raha välja petnud. Lisaks ei kõhkle mees kasutamast vägivalda, väljapressimist ning ähvardusi.

Refereeritud artikli täistekst Eesti Päevalehes.

Samal teemal

Kommentaarid  (19)

Saarlane 31. oktoober 2018 08:36
Lembitu Kitt on endine saarlane. Teenis NSVL-i ajal Afganistanis. Inkassaatorrahade röövimise eest istus kinni mõned aastad. Harilik üheksakümnendate räkiti stiilis tegutsev pätt.
Nojah 31. oktoober 2018 06:52
Selline olukord oleks tekkimata, kui kohtutäituritel oleks huvi kohtuotsused täitmiseks korraldada. Senini on pankrotihalduritel ja kohtutäituritel huvi tegeleda ainult nende asjadega, kus endale rasvasema tüki saaks kahmata.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS