Eesti uudised

Kurikuulsa Ristiku lõbumaja suurprotsessil ootab kaks kupeldajat veel karistust  (3)

Juhan Haravee, 29. oktoober 2018, 21:28
BORDELLIÄRI ETTURID: Pärast kokkuleppemenetlust kohtusaalist lahkunud Alekseil ja Maarjal ei olnud teineteisele midagi lohutavat öelda. Foto: Robin Roots

Kohtupidamine Tallinnas Ristiku põik 8a asunud ja pealinna viimase lõbumajana tuntuks saanud asutusega seotud seltskonna üle jõudis järgmise verstapostini. Harju maakohtus mõisteti esmaspäeval kokkuleppemenetluses süüdi ja said oma karistused teada 42aastane taksojuht Aleksei Zubovitš ja 27aastane Maarja Pikk.

Ligi 20 kahtlusalusega alanud kriminaalmenetlusest olid Aleksei ja Maarja viimased, kes soostusid minema prokuratuuriga karistuse suhtes kokkuleppele. Kahte kohtualust, kes endal Ristiku lõbumajas aetud bordelliäris süüd ei näe, ootab veel ees asja arutamine üldmenetluses.

Mõistagi polnud Aleksei ja Maarja paar aastat tagasi alguse saanud mahuka kriminaalasja võtmetegelased, pigem vaid teiste punutud kuritegelike äriplaanide täideviijad ja käsutäitjad. See ei takistanud prokuratuuri neid kogu seaduse rangusega süüdistamast bordellis prostitutsioonile kaasaaitamises ja kuritegelikku ühendusse kuulumises.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

5. detsember 2018, 07:13
Kohus mõistis 20 eurot teeninud naiskupeldajale tingimisi vangistuse
31. oktoober 2018, 21:08
Põhja-Tallinnas lõbumaja pidanud mehed läksid kohtu alla

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee