Krimi

„Ärikaksik“ Teet veedab trellide taga kaheksa kuud. Mida teeb Tiit?

„Võsareporteri“ ärikaksik Teet läks alaealisega seksimise ja prostituudi peksmise eest vangi (94)

Toimetas Marvel Riik, 29. oktoober 2018 18:14
„Ärikaksik“ Teet.Foto: Ekraanitõmmis/ Kanal 2 „Võsareporter“
„Võsareporteris“ kuulsaks saanud ärikaksik Teet mõisteti oktoobri alguses Harju maakohtus süüdi alaealisega vahekorras olemises, prostituudi peksmises ning mitmetes ehitustööde kelmustes. Liitkaristuseks määrati Teedule kolm aastat ja kuus kuud vangistust, millest kaheksa tuleb tal koheselt ära kanda.

Harju maakohtu määras Teet Märtmanile (32), endise nimega Kääpa, liitkaristuse mitmete juhtumite tulemusena. Näiteks süüdistatakse Teetu selles, et ta 2016. aasta 20. oktoobri õhtupoolikul astus oraalsesse suguühtesse alaealisega, kellele oli eelnevalt lubanud teo eest maksta 150 eurot.

Samal teemal

Samuti süüdistatakse Teetu selles, et 2015. aasta 2. mai varahommikul ei jäänud ta rahule prostituudi teenusega, kellele oli ettemaksuna andnud 70 eurot. Pettunud kliendina küsis Teet makstud raha tagasi, kuid sellest intiimteenuste pakkuja keeldus. Seejärel püüdis Teet raha prostituudi kotist kätte saada, kuid samuti edutult. Siis tegi Teet jõulise sammu ja lõi prostituuti viis korda rusikaga näkku, tekitades ohvrile muuhulgas luumõrasid lõualuusse ja paremasse silmakoopasse.

Lisaks on Harju maakohtu otsuses välja toodu kümme juhtumit, kus Teet on inimesi tüssanud erinevate ehitustöödega. Skeem oli oma olemuselt lihtne: kliendiga löödi tööde osas, mis enamasti olid kas tänava- või ehitus- ja haljastustööd, käed ning Teet palus ehitusmaterjalide ostuks ettemaksu. Esmane raha käes, jäi Teet klientidele edaspidi tabamatuks. Ettemaksu summad Teedule jäid vahemikku 400–2000 eurot.

Lisaks vangistusele tuleb Teedul maksta kohtukulud, mis ulatuvad paarituhande euroni, ning korvata klientidele põhjustatud varaline kahju, mille kogusumma ulatub 13 703 euroni. Alates 16. maist viibib Teet vahi all ja kannab ühtlasi oma vanglakaristust.

Teedu kaksikvend Tiit oli viimati kohtupingis 2013. aastal, kui oli sõiduki roolis ilma juhtimisõiguseta.

Vajuta SIIA ja meenuta Tiidu ja Teedu tegemisi 2010. aasal, kui kaksikud kogusid kuulsust osaühinguga Desperado Ehitus.

Samal teemal

27.11.2014
Skandaalsed kaksikud Tiit ja Teet solgivad jälle ehitusturgu? Politsei uurib võimalikke kelmusi
01.08.2014
HOIATUS: petturitest kaksikvennad Tiit ja Teet tegutsevad taas!