Eesti uudised

Euroraha jaotuse muutus annab valusaima löögi väikevaldadele

Ärileht, 29. oktoober 2018, 07:38

2 KOMMENTAARI

n
näh!/ 29. oktoober 2018, 12:55
No jah! Riik annab eurorahadega tellitud riigihankega rohkem raha ringlusse. Loodame, et seoses sellega ei teki meile juurde rohkem lepalehti, mille taga mingit väärtust. Praegu on näha väga suurt kultuurilembust, kuid see on siiski haihtuv nähtus. Ka invaliid on ainult tarbija, kuid vaja on luua raha eest teenuseid ja asju. Mis siis saab, kui kõik on tarbijad ja tegijaid ei ole? Tuleb hakata tegijaid importima. Tühjalt seisev kultuurimaja on ka mõttetu kulu: hooldamata laguneb nii kui nii ära. Seda nägime kohe peale nõukogudeaega.
i
inva-pensionär/ 29. oktoober 2018, 09:46
Väikevaldadele? Kus need siis meil enam on? Äsjane sundliitmine muutis senised mõnetuhandelisd vallad enam kui viietuhandelisteks. Ja abi ise vajava liikumispuudega inimesena julgen väita, et bürokraatia suurenes, inimlikkus hajus ning võim kaugenes. Ja abi ning teenuste hulk vähenes.
Kui nüüd juba taas "väikevaldadest" räägitakse siis tuleb järeldada, et ees ootab mingi uus, veelgi suuremateks valdadeks liitmine. Kus võim ning abi on veelgi kaugemal ning ametnikkond veelgi bürokraatlikum.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee