Eesti uudised

FOTO | LOOTUSETU! Räpinas tuleb jätkuvalt pangega sularaha järele minna (95)

Ohtuleht.ee, 28. oktoober 2018 18:12
Foto: Õhtuleht
Läinud nädala alguses kirjutas Õhtuleht, kuidas Räpina pangaautomaadi kasutamine nõuab jõu- ja ilunumbreid. Pea kaks nädalat hiljem pole lühematele inimestele jätkuvalt midagi lihtsaks tehtud.

"Varemgi oli selle automaadiga probleeme, inimesed ei küündinud nägema, mis ekraanil kirjas ja uus automaat pandi nüüd veel kõrgemale," pahandas toona kohalik, kelle sõnul jätsid kaks vanainimest oma kaardi automaati, sest nad ei küündinud lihtsalt nägema ekraani ning automaat neelas selle tõttu kaardi. 

Samal teemal

Swedbank vabandas 18. oktoobril oma Facebooki lehel. "Vabandame tekkinud ebamugavuste pärast! Proovime koostöös vallavalitsusega leida automaadile uue asukoha. Ajutise lahendusena paigaldame esimesel võimalusel sinna lisaastme ja käetoe. Kaardi kaotanud klientidel palun meiega telefoni teel ühendust võtta ja tellime neile tasuta uue kaardi." Pank lisas, et tegemist on pangapoolse möödalaskmisega ning tehakse kõik endast olenev, et masin saaks võimalikult kiirelt ja mõistlikult ümberpaigutatud.

Ent panga poolt lubatud lisaastet pole seni tulnud, mistõttu tuleb kohalikel sularaha järel nüüd juba näiteks pangega käia.

Swedbanki esindaja kirjutas sotsiaalmeediasse postitatud pildi alla kommentaariks:  "Kahjuks ei sõltu masina ümberpaigutamise kiirus üksi pangast. Leidsime koostöös vallavalitsusega üsna kiirelt uue koha, ent hetkel seisab asikohaomaniku allkirja taga. Loodetavasti saab homme allkiri alla ja saame masina ümberpaigutada. Võimalusel palume ühildada raha välja võtmine toidukraami soetamisega ja kasutada sularaha välja võtmiseks näiteks Coopi kaupluste kassasid."

Foto: Kadri Viilu

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee