Eesti uudised

Burgeritüli: naine ründas teenindajat makseterminaliga (11)

Siim Randla, 27. oktoober 2018 09:15
Turvafirma G4Si töötajad pidasid kinni ja andsid politseile üle naise, kes viskas kiirtoidukohas teenindajat makseterminaliga, kuna too ei tahtnud vastu võtta pakendi- ja salvrätijäätmeid, mis burgeri söömisest üle olid jäänud.

21. oktoobril kell 00.21 said G4S patrullid häireteate Tallinnas Lasnamäel asuvast kiirtoidukohast. Mõne minutiga sündmuskohale jõudnud turvatöötajad pidasid seal kinni naise, kellel oli klienditeenindajaga konflikt tekkinud. „Joobetunnustega kahekümnendates eluaastates naine oli ärritunud selle peale, et teenindaja ei tahtnud temalt vastu võtta pakendi- ja salvrätijäätmeid, mis burgeri söömisest üle olid jäänud. Klienditeenindaja palus neiul need ise prügikasti visata,“ rääkis G4Si kommunikatsioonijuht Reimo Raja. „Seepeale külastaja vihastas ja viskas klienditeenindaja suunas letil olnud makseterminali. Klienditeenindaja pääses õnneks vigastusteta, kuid makseterminal läks katki.“

Turvatöötajad pidasid riiaka einelise kinni ja andsid ta üle politseile. 

11. oktoobril sai G4S patrull paanikahäire teate Lasnamäel asuvast kauplusest, kus ähvardas purjus mees kaupluse klienditeenindajat ja loopis teda isiklike asjadega. Turvatöötaja pidas agressiivse mehe kinni ja andis üle politseile.