Krimi

Lasnamäel inimese röövinud mehed tabati  (10)

Ohtuleht.ee, 26. oktoober 2018, 12:39
SündmuspaikFoto: Liis Vaksmann
24. oktoobril teatati politseile, et Lasnamäel Loitsu tänaval rünnati 28-aastast meest. Peale rünnakut tõsteti mees sõidukisse, millega sõideti sündmuskohalt minema. Tänu pealtnägijate operatiivsele info edastamisele, peatasid politseinikud sündmuskohalt põgenenud auto koos kannatanuga Lasnamäel Virbi tänaval.

Kiirabi toimetas kannatanu haiglasse, kus peale esmaabi osutamist lasti ta kodusele ravile. „Omavaheliste lahkehelide lahendamine vägivalla teel ei ole aktsepteeritav. Tänan veelkord inimesi, kes juhtumist kiiresti teada andsid,“ lausus Põhja prefektuuri kriminaalbüroo juht Urmet Tambre.

Kriminaalasja kohtueelse menetluse juht, ringkonnaprokurör Natalia Miilvee kinnitusel on esmased ülekuulamised ja muud vajalikud menetlustoimingud tehtud. „Praeguseks kogutud andmed viitavad sellele, et teoni on viinud ärilise iseloomuga konflikt. Kinnipeetud meestele on esitatud kahtlustus kehalises väärkohtlemises ning ebaseadlikus vabaduse võtmises,“ sõnas ringkonnaprokurör Natalia Miilvee. „Juhtumi pealtnägijatele oli toimuv hirmus, kuna ründajatel olid suusamaskid peas ning kõik toimus väga kiiresti, kuid meil ei ole täna alust arvata, et kahtlustuse saanud mehed võivad kannatanule või teistele inimestele lähitulevikus ohtlikud olla,“ lisas prokurör.

Kuna tegu ei ole varem karistatud inimestega ega pole alust arvata, et nad võivad hoiduda kriminaalmenetlusest kõrvale või panna uusi kuritegusid toime, siis ei ole prokuratuuril alust kohtule vahistamistaotluse esitamiseks.

Kriminaalasjas jätkub tõendite kogumine.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee