Juhtkiri

Juhtkiri | Kõige müstilisem juhikonkurss

Ohtuleht.ee, 26. oktoober 2018 09:51

11 KOMMENTAARI

n
Notsu/ 27. oktoober 2018 17:53
v
V/ 26. oktoober 2018 17:50
Tartu linnapeana tõestas ta seda, et pole võimeline linna juhtima ja sellega oleks ta tähelend pidanud lõppema. Ansip teda neile teadaolevatel põhjustel upitas, poputas.
i
Indrek2/ 26. oktoober 2018 15:50
Laine, sina kirjutasid selle lookese või?!?!?
m
manni/ 26. oktoober 2018 11:53
Olgu Randjärve isikuga kuidas tahes, seni on ta ju olnudki aina konfliktirohketel ametikohtadel , mitte et oleks neid ise ekstra ise tekitanud. Kuid nõukogude võimu, see tähendab, riigi esinemine televiisoris, mida juhuslikult nägin, on rohkem kui masendav. Ei saa valida, sest temal kui riigikogu endisel liikmel oleks 5 kuud võimatu Venemaal käia! Miks peaks meie minister tingimata Venemaal käima? Kaks kuud ei ela Eesti Kontsert üle asetäitjaga, laguneb laiali? Milleks siis nõukogu või teised tegevjuhid?
j
Juula Juurakust/ 26. oktoober 2018 10:58
Müstilist võib selle naise minevikust nii mõndagi leida, doktorantuuri saamislugu; ERSO lugu, kus kadusid dokumendid ja välditi kokkusaamist ning rahaeralduse kohta toodi põhjenduseks riigi kehva majandusolukorda, aga samal ajal eraldati 20 miljonit Peterburi Jaani kiriku ehituseks; siis see doktoritöö kaitsmise jama, nüüd siis EK juhiks saamise-mittesaamise lugu. Müstiline Tartu "Bermuuda kolmnurk" Ansip, Aaviksoo, Jänes-Randjärv, ...
e
Elukutseline Setu/ 26. oktoober 2018 11:27
Raske mõista selles juhtkirjas toodud väidet, et kui oled olnud linnapea ja riigikogu liige ning sul on koorijuhi haridus siis sa kohe nagu sobidki riigi suurimat kontsertorganisatsiooni juhtima. Selles ametis edukaks toimetamiseks on aga vaja eelkõige kogemusi kontsertide korraldamise valdkonnast ja tugevat administreerimise võimet. Millistes ametites Jänes/Randjärv neid ilmutanud on? Pigem vastupidi. Näiteks tema ministriks olemise ajal oli nii, et kui üks jama ja möödalask/lollus lõppes siis teine algas. Juba minister Jänese avalik tülitsemine Neeme Järviga peaks välistama ta Eesti Kontserdi juhtimiselt. Kui aga vaadelda Peterburi Jaani kiriku ehitamise saagat kus rikuti pea kõiki mõeldavaid seaduseid (vastutav Eesti Kontserdi toonane juht sai karistada ja vallandati) minister Jänese "valvsa pilgu all", siis tema saamine Eesti Kontserdi juhiks peaks olema igaveseks välistatud.
a
Anna Minna/ 26. oktoober 2018 10:51
Pole siin midagi müstilist! Kui, siis see on küll mitte müstiline, kuid uskumatu, et Laine Randjärv ei osanud oma suud pidada uuest töökohast. Nii vana inimene ja nii loll! Ja just seetõttu tekkisidki jutud rahast ja muudest reglementidest. Ja juba siis kuulutas ju Randjärv vägagi ninakalt, kui õigus tal ikka hüvitisele on. Loll pidi kirikus ka peksa saama, tundub, et mitte ainult kirikus, ka Riigikogus.
m
..../ 26. oktoober 2018 10:16

s
speku/ 26. oktoober 2018 10:01
ma pakun et asi on peamiselt selles, et enne kui diil oli kokkulöödud läks üks isik meediasse kellama, et tema ongi uus juht ja et ta on otsustanud tööle minna hiljem, et kasseerida sisse oma "südamega" lahkumishüvitis. ja see põhjustaski teerulli, mille alla ta nüüd ise jäigi.
a
Anni/ 26. oktoober 2018 10:45
Täpselt nii asi oligi ja pole siin mingit poliitilist nüanssi. Loomulikult nüüd on hea kurta, et asi keeras poliitiliseks. Tegelikult keeras Laine Randjärv ise selle kohe algusest puht majanduslikuks. Minul, väikesel inimesel , on selline asjade käsitlus vägagi arusaadav. Ausõna, kui oleks võimalus teeksin ka nii. Ja kui me nüüd ikka näha tahame, siis teevad nii kõik, ka nemad seal Riigikogus. Kas oleks kellelgi tuua vastupidist näidet? Et, mul on töökoht juba ammu ootamas, aga ikka võtan vastu oma 21 tuhat ja siis , oi, ups, saingi täiesti hea töökoha.
m
maalt ja obesega/ 26. oktoober 2018 13:33
Kõik käituvad vastavalt oma tarkusele ja nutikusele. Randjärvel neid viimast kahte omadust paraku ei olnud ega ka vist tule olema, seepärast tuligi selline puder välja.